Akacjowa 38 odc. 607. Elvira przyjmuje oświadczyny podczas kolacji z Simonem! Streszczenie 607 i 608 odc.

Data: 2025-04-23 09:00:03 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Elvira przyjmuje zaręczyny pana Demira na oczach Simona. Cayetana zbliża się do Fernanda, a Felipe ukrywa prawdziwe uczucia po rozwodzie. Co jeszcze wydarzy się w  607 odc. serialu Akacjowa 38? 

Kadr z serialu "Akacjowa 38", emitowanego na antenie TVP 2.
Fot. TVP

Akacjowa 38 – opis 607 odcinka serialu

Elvira postanawia wykorzystać kolację, podczas której Simon pełni rolę kelnera i przyjmuje wtedy oświadczyny pana Demira. Tymczasem Susana nie ukrywa dezaprobaty wobec relacji Leonor z czarnoskórą kobietą. Ludzie plotkują. 

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku? Akacjowa 38 odc. 606. Leonor odrzuca romantyczne gesty Pabla. Streszczenie 606 i 607 odc.

Teresa spędza miłe chwile z Maurem w urokliwej oberży, nieświadoma, że Cayetana skutecznie zdobywa zaufanie Fernanda. Choć Felipe sprawia wrażenie opanowanego, jego wewnętrzny kryzys po rozwodzie coraz bardziej daje o sobie znać.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 607 odcinek seria

Premierowa emisja 607 odcinku serialu Akacjowa 38 odbędzie się w poniedziałek, 28 kwietnia 2025 na godzinę 18.45 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD. 

Akacjowa 38 - streszczenie odcinków

Akacjowa 38 – opis 608 odcinka serialu

Habiba ujawnia Pablowi brutalną prawdę o warunkach panujących na plantacjach – opowiada o systemowym wykorzystywaniu pracowników, także białych kobiet, przez nadzorców. Leonor konsekwentnie odtrąca męża, nie dając mu szansy na pojednanie. Mauro z trudem radzi sobie z oczekiwaniem na informacje od policji w sprawie Eleny Perez-Casas.

Czytaj również: Akacjowa 38 odc. 608. Habiba demaskuje nadużycia na plantacjach. Elvira zaskoczona decyzją Simona! Streszczenie 608 i 609 odc.

Elvira jest w szoku, gdy Simon publicznie oznajmia pułkownikowi, że rezygnuje ze służby. Celia rozwija swoją działalność, a Felipe mimo pozorów, wciąż nie potrafi pogodzić się z rozstaniem.

Akacjowa 38 – gdzie i kiedy można obejrzeć 608 odcinek serialu?

Premiera 608 odcinka serialu Akacjowa 38 zaplanowana została na wtorek, 29 kwietnia 2025 na godzinę 18.45 na kanale TVP 1. Odcinek będzie również dostępny na platformie TVP VOD.

Przeczytaj także:


Fot. Kadr z odcinka YouTube/TVP

 
Tagi: telewizja, telenowele, hiszpania, seriale hiszpańskie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje