Premiery Amazon Prime Video w lipcu 2024. Nowości platformy streamingowej!

Data: 2024-07-05 11:53:19 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W lipcu na Amazon Prime Video trafi kilka naprawdę ciekawych filmów i seriali. Wśród nich znalazła się między innymi produkcja Nowa w kosmosie czy Ministerstwo Niebezpiecznych Drani

Kadr z filmu "Nowa w kosmosie"kadr z filmu Nowa w kosmosie / fot. materiały prasowe Amazon Prime

W lipcu na Amazon Prime Video trafi sporo wciągających i wartych obejrzenia nowości. Koniecznie sprawdźcie jakie produkcje zadebiutują na platformie streamingowej w ciągu najbliższego miesiąca!

Premiery Amazon Prime lipiec 2024

Poniżej prezentujemy listę kilku wybranych premier Amazon Prime, które w lipcu 2024 roku trafią na platformę. Koniecznie dowiedzcie się, o czym opowiadają produkcje!

After 2 – 3 lipca 2024 r.

After 2 to ciąg dalszy losów Tessy i Hardina. Kobieta nie potrafi ponownie zaufać Hardinowi, który mocno ją zranił. Dodatkowo wydaje jej się, że jest jedyną osobą, której zależy na tej relacji. Dlatego też, zamiast o tym rozmyślać, rzuca się w wir pracy, gdzie nieoczekiwanie poznaje Trevora. Między nią, a nowo poznanym chłopakiem iskrzy. Właśnie wtedy Hardin postanawia o sobie przypomnieć. Seria filmów After inspirowana jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Anny Todd.

Nowa w kosmosie – 4 lipca 2024 r.

Nowa w kosmosie to amerykańska komedia opowiadająca o Tiffany „Rex” Simpson. Kobieta od zawsze marzyła o podróży w kosmos, ale życie nie ułożyło się po jej myśli. Dzięki pomocy swojej najlepszej przyjaciółki, Nadine, składa ona aplikację do programu NASA. Mocno jednak koloryzuje swoje osiągnięcia. Rex mimo komplikacji stara się przebić do czołówki. Dodatkowo czekają ją wymagające szkolenia. W każdym momencie jednak jej sekret może wyjść na jaw. 

Divorce in the Black – 11 lipca 2024 r.

Divorce in the Black to amerykański dramat z elementami thrillera. Główną bohaterką filmu jest Ava, czyli młoda bankierka. Kobieta zostaje nagle porzucona przez męża, co wprawia ją w stan głębokiego załamania. Choć desperacko stara się ratować małżeństwo, odkrywa mroczne sekrety Dallasa. Nie tylko zrujnowały one ich związek, ale także sprawiły, że Ava wiele lat temu nie znalazła prawdziwej miłości.

Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto – 18 lipca 2024 r.

Mój Przyjaciel Szpieg - Wieczne Miasto to amerykańska komedia akcji. Licealny chór Sophie wyrusza na tournée po Włoszech. JJ widzi w tym szansę na przełamanie lodów między nim, a swoją nową pasierbicą, przez co zgłasza się na opiekuna grupy. Nieoczekiwanie, podczas ich podróży przez Wenecję, Florencję i Rzym stają się oni pionkami w niebezpiecznym spisku terrorystycznym, który może mieć wpływ na losy całego świata. 

Those About to Die – 19 lipca 2024 r.

Those About to Die to kostiumowy dramat akcji, który toczy się w Rzymie w 79 roku n.e. W produkcji zagłębiamy się w brutalny świat igrzysk, gdzie wyścigi rydwanów i walki gladiatorów w Circus Maximus oraz Koloseum stają się areną korupcji i mrocznych intryg. W podziemiach stadionów toczy się walka o przetrwanie, a setki ludzi płaci najwyższą cenę za tego typu krwawą rozrywkę.

Piękna katastrofa 2 – 26 lipca 2024 r.

Piękna katastrofa 2 to zabawna produkcja opowiadająca o Abby i Travisie. Para budzi się po szalonej nocy w Las Vegas z obrączkami na palcach. Okazuje się, że niespodziewanie wzięli oni ślub. Postanawiają więc udać się na miesiąc miodowy do Meksyku. Zanim jednak to się stanie, każdy organizuje swój wieczór kawalerski/panieński. Zdecydowanie nie będzie tam brakować kłopotów!

Premiery Amazon Prime lipiec – lista wszystkich premier

Poniżej sprawdzicie wszystkie nowości, jakie w lipcu trafią na platformę streamingową Amazon Prime!

3 lipca 2024 roku

 • Afer 2

4 lipca 2024 roku

 • Nowa w kosmosie

11 lipca 2024 roku

 • Sausage Party: Żarciotopia
 • Divorce in the Black

18 lipca 2024 roku

 • Mój Przyjaciel Szpieg – Wieczne Miasto

19 lipca 2024 roku

 • Brzydula Betty, To jeszcze nie koniec
 • Those About to Die

26 lipca 2024 roku

 • Piękna katastrofa 2

    Tagi: premiery amazon prime, Amazon Prime Video, platformy streamingowe,

  REKLAMA

  Zobacz także

  Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

  Film
  Reklamy
  Recenzje miesiąca
  Alfabet polifoniczny
  Tomasz Jastrun
  Alfabet polifoniczny
  Cienie dawnych grzechów
  Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
  Cienie dawnych grzechów
  Megamonstrum
  David Walliams
  Megamonstrum
  Morderstwo z malinką na deser
  Monika B. Janowska
  Morderstwo z malinką na deser
  Sekrety domu Bille
  Agnieszka Janiszewska
  Sekrety domu Bille
  Witajcie w Chudegnatach
  Katarzyna Wasilkowska
  Witajcie w Chudegnatach
  Freudowi na ratunek
  Andrew Nagorski
  Freudowi na ratunek
  Do roboty!
  Katarzyna Radziwiłł
  Do roboty!
  Pokaż wszystkie recenzje