Barwy szczęścia - 2846 odc. Natalia próbuje przekonać Cezarego, że to ją kocha. Streszczenie 2846 i 2847 odc.

Data: 2023-09-25 10:29:47 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Barwy szczęścia to produkcja, którą codziennie możemy oglądać w telewizji. Już dziś na TVP 2 swoją premierę będzie miał kolejny odcinek. Co czeka widzów w 2846 epizodzie serialu? Co wydarzy się także w odcinku 2847?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2846 odcinka serialu

W 2846 odcinku serialu Barwy szczęścia Małgorzata stara się porozmawiać z Rawiczową o córce. Niestety nie udaje się jej nic wskórać. Natalia jakoś dostaje się do sali, w której leży Cezary. Próbuje go przekonać, że to w niej jest zakochany, że to ona jest jego narzeczoną. Mężczyzna jej jednak wcale nie pamięta. Do domu w Brzezinach wybiera się Kasia. Na miejscu psuje się jej samochód. Pomocą służy jej nowy sąsiad, Mariusz. 

Czytaj również: Barwy szczęścia - bohaterowie, kto jest kim?

Justin i Patryk sądzą, że Kajtek ma jakieś kłopoty. Nie wiedzą, że przyczyną dziwnego jego zachowania są narkotyki. Chłopak namawia ich, i Sławkę na udział w imprezie karnawałowej. Nie pojawia się na niej. Na przyjęcie zaś wkraczają nieznajomi mężczyźni szukający Cieślaka. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2846 odcinek serialu?

2846 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w poniedziałek, 25 września 2023 w TVP 2 o 20.10. 

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są na wtorek, 26 września 2023 o godzinie 11:50 w TVP 2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 na TVP 2

Barwy szczęścia – opis 2847 odcinka serialu.

W 2847 odcinku serialu Barwy szczęścia nieznajomi mężczyźni okazują się osoba, którym Cieślak wisi pieniądze. Grożą jego przyjaciołom. Zmuszają Kajtka, by z nimi porozmawiał. Wsparciem dla niego są jego przyjaciele, Justin i Patryk. razem jadą na umówione spotkanie. Agata i Sławka znajdują w mieszkaniu Kajtka narkotyki. Postanawiają, że powiedzą o tym Sabinie. Natalia dalej przekonuje Cezarego, że to z nią miał się żenić i ją kocha. W tym czasie jego matka pozbywa się ich wspólnych zdjęć z jego telefonu. Po czym nakazuje Natalii, by wyszła ze szpitala. Wmawia synowi, że był to tylko przelotny romans. Następnie zawozi jego rzeczy do domu Sofii. Namawia ją, by dalej udawała narzeczoną Cezarego. 

Czytaj również: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

Roma chwali się Borysowi i Aldonie, że sama wydrukowała swój tomik wierszy. Oni zaś postanawiają, że zorganizują w remizie w Borkach jej poetycki wieczorek. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2847 odcinek serialu?

2847 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 26 września 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka w środę, 27 września, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Zjazd rodzinny, a autorem jest Meghan Quinn

Książkę "Zjazd rodzinny" wydawnictwa Insignis można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: barwy szczęścia, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje