Barwy szczęścia - 2857 odc. Sadowski spotyka Bondę, a ten mu grozi. Streszczenie 2857 i 2858 odc.

Data: 2023-10-10 08:17:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Barwy szczęścia to produkcja, którą codziennie możemy oglądać w telewizji. Już dziś na TVP 2 swoją premierę będzie miał kolejny odcinek. Co czeka widzów w 2857 epizodzie serialu? Co wydarzy się także w odcinku 2858?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2857 odcinka serialu

W 2857 odcinku serialu Barwy szczęścia Łukaszowi i Ksaweremu udaje się cało wrócić do domu, z bardzo niebezpiecznej misji. Kasia wpada w złość. Ma pretensję do męża o narażenie syna na śmiertelne niebezpieczeństwo. Tak samo myśli Marcin. Sadowski składa zeznania. Po nich spotyka Bondę, który mu grozi. W pracy zaś dostaje owacje na stojąco. Modrzycki jest przekonany, że jego wyczyny źle się skończą. 

Czytaj także: Barwy szczęścia - 2856 odc. Justin czuje się źle. Czy jednak zaraził się HIV? Streszczenie 2856 i 2857 odc.

Aldona dowiaduje się o randce Aleksa, który wybiera się z dziewczyną do kina. Po sensie chłopak dowiaduje się od Ewy, że nie są parą. Z Karoliną współpracuje Stański. Spędzają w hotelu, w pracy kolejną noc. Znowu się do siebie mocno zbliżają. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2857 odcinek serialu?

2857 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 10 października 2023 w TVP 2 o 20.10. 

Czytaj również: Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD, a powtórkowe emisje planowane są na środę, 11 października 2023 o godzinie 11:50 w TVP 2 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 na TVP 2

Barwy szczęścia – opis 2858 odcinka serialu

W 2858 odcinku serialu Barwy szczęścia Karolina budzi się kolejnego dnia u boku Bruna. Jest bardzo szczęśliwa. Następnie wyznaje Oliwce, że jest zakochana w niewłaściwym mężczyźnie. Postanawia, że odejdzie z pracy. Aldona, choć mąż jest temu przeciwny, stara się porozmawiać z odrzuconym synem, o nieudanej randce. On sam unika Ewy z szkole. Następnie zwierza się Borysowi, który świetnie go rozumie. 

Czytaj również: "Lipowo" – dziś finałowy odcinek. Co wydarzy się w 8 epizodzie serialu? 

Witka raduje szczęśliwy związek Marka i Olgi. Złoty przyznaje się Sebastianowi, że chce zamieszkać z ukochaną kobietą. Trwa kolacja, na której pojawia się także Krystyna. Matka Michaliny stwierdza, żę zostaje w teatrze, w Poznaniu. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2858 odcinek serialu?

2858 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 11 października 2023 w TVP 2 o 20.10. Powtórka odcinka w zwartek, 12 października, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Wszystkie nasze poplątane ścieżki, a autorem jest Kira Zielińska

Książkę "Wszystkie nasze poplątane ścieżki" wydawnictwa Zysk i S-ka można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Izabela i sześć zaginionych koron
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela i sześć zaginionych koron
Pokaż wszystkie recenzje