Barwy szczęścia - 2973 odc. Ślub Beaty i Damiana. Streszczenie 2973 i 2974 odc.

Data: 2024-03-27 09:14:18 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Serial Barwy szczęścia dziś w kolejnym odcinku. W poprzednim epizodzie na przepustkę z więzienia wychodzi Bogusia. Jest bliska sięgnięcia po alkohol. Tymczasem w 2973 odcinku nadchodzi dzień ślubu Beaty i Damiana. Co jeszcze czeka widzów w 2973 i 2974 epizodzie serialu?

Kadr z serialu "Barwy szczęścia". fot. Centrum Informacji TVP / mat. prasowe

Barwy szczęścia – opis 2973 odcinka serialu

W 2973 odcinku serialu Barwy szczęścia nadchodzi dzień ślubu Beaty i Damiana. Panna młoda dowiaduje się, że nie pojawi się na nim jej przyjaciółka, która jest chora. Pan młody panikuje gdy okazuje się, że zapomniał dowodu osobistego. Bogusia otrzymuje propozycje od Mirka. Mężczyzna chce, by wyjściu z więzienia zamieszkała razem z nim. 

Przeczytaj także: Velvet - 2 odc. Don Rafael zostaje sam, a Alberto i Ana znikają bez śladu. Streszczenie 2 i 3 odcinka

Tymczasem z Krystyną jest coraz gorzej. Jest zagubiona, zła na cały świat. Kobieta jednak nie słucha ani Jaworskiego, ani Marka i nie chce iść do lekarza. Na wieś wraca Przyłupski, który ogląda dom Sadowskich. Godzi się na jego kupno. To bardzo cieszy Kasię, ale jednocześnie martwi jej sąsiada. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy obejrzeć 2973 odcinek serialu?

2973 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy we wtorek, 2 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2.

Czytaj także: Czytaj również: Barwy szczęścia - 2974 odc. Kasia zaproszona przez Mariusza na kolację. Streszczenie 2974 i 2975 odc. 

Powtórka w środę, 3 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 na tym samym kanale.  A także w sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 5:30, na tym samym kanale. Odcinek pojawi się również na platformie streamingowej TVP VOD. 

Barwy szczęścia – opis 2974 odcinka serialu

W 2974 odcinku serialu Barwy szczęścia Bogusia zaraz musi wracać do więzienia. Szykuje uroczyste śniadanie dla młodej pary. Beta wraca do pracy. Na miejscu dowiaduje się, że Gabi i Dorota nie pojawiły się na ślubie przez to co przeżywają z Kujawiakiem. Okazuje się, że jedna z nich została zaatakowana przez niego, gdy wracała do domu po wieczorze panieńskim. Śledztwo w tej sprawie zaczyna Marcin. 

Przeczytaj także:


Tymczasem matka Vincenzo boi się wracać samolotem do domu, więc postawia zostać jeszcze dwa tygodnie w Polsce, co nie cieszy Anię. Finalnie zgadza się wrócić na Sycylię, ale ze swoim synem. Para wyjeżdża, a Ania świętuje zaręczyny ze Sławką. Kasia i Łukasz w końcu sprzedają dom i pozbywają się długów. Pieniądze, które zostają, zamierzają przeznaczyć na dzieci. Niedługo potem Kasia zostaje przez Mariusza zaproszona na kolację. 

Barwy szczęścia – gdzie i kiedy można obejrzeć 2974 odcinek serialu?

2974 odcinek serialu Barwy szczęścia obejrzymy w środę, 3 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10, na TVP 2. Odcinek dostępny będzie również w serwisie vod.tvp.pl. Powtórka w czwartek, 4 kwietnia, o godzinie 11:50 i tego samego dnia, o godzinie 19:35 na tym samym kanale.  A także w sobotę, 6 kwietnia, o godzinie 6:00, na tym samym kanale. 

Barwy szczęścia streszczenie

Barwy szczęścia – książki

Barwy szczęścia to produkcja, która od wielu lat jest emitowana w Telewizji. Serial powstaje na bazie własnych scenariuszy. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian możemy jednak polecić Wam książkę, której tytuł brzmi Przysięga i trucizna a autorem jest Elliot McLemore.

Książkę "Przysięga i trucizna" wydawnictwa Illuminatio można kupić taniej w popularnych księgarniach internetowych:

Bądź na bieżąco ze swoim ulubionym serialem! Zaobserwuj nas na Facebooku!

Chcesz jako pierwszy poznać najnowsze streszczenia odcinków popularnych seriali i programów? Zaobserwuj nas w Google News!

 
Tagi: seriale obyczajowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;
Siemowit Zagubiony
Pokaż wszystkie recenzje