Będziemy mieszkać razem - przed nami 2 i 3 odc. serialu 

Data: 2024-05-28 14:25:34 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Będziemy mieszkać razem - w 2 odcinku zobaczymy, że Basia myśli o rozwodzie z Tadeuszem, dojdzie też do dramatycznej ucieczki z domu. Co wydarzy się w nowym odcinku? 

Będziemy mieszkać razem kadr z serialufot. mat. prasowe TVP

Telewizja Polska tej wiosny jako nowość zaprezentowała widzom serial w reżyserii Anny Maliszewskiej. Pod koniec maja Będziemy mieszkać razem powróci do telewizji. Co zobaczymy w 2 i 3 odcinku? 

Będziemy mieszkać razem odc. 2 – opis 

Basia i Tadeusz Lipińscy to małzęństwo, które przechodzi poważny kryzys w związku. Coraz bardziej się od siebie oddalają, Basia myśli nawet, by się rozwieść, bo teściowa za mocno wtrąca się w jej życie. W poprzednim odcinku okazało się, że kobieta zaproponowała gościnę rodzinie z Ukrainy – Annie i jej siedmioletniej siostrzenicy Warii, a także suczce Fridzie. Nie spotkało się to z uznaniem ze strony teściowej, Magdy.

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Tadeusz, mąż Basi, uważał, że trzeba nieść pomoc potrzebującym. Basia działała w organizacjach charytatywnych, starając się pomagać uchodźcom. Tak poznała Szwajcara, Gintera, który przyjechał do Polski, by pomagać i kręcić dokument o trudnym losie uchodźców. Basia mocno zbliżyła się do niego. Teraz mężczyzna ponownie przyjeżdża do Polski i nie jest Basi obojętny.

Tadeusz oczekuje, że on i Basia będą mieli dziecko. Kobieta nie jest na to w tym momencie gotowa. Problemy narastają, gdy mała Waria postanawia uciec z domu i odszukać swą mamę. Czy uda się odnaleźć dziewczynkę?

Będziemy mieszkać razem odcinek 2 – kiedy w tv? 

1 odcinek serialu Będziemy mieszkać razem zobaczymy we wtorek, 28 maja 2024 o godzinie 20:55 w TVP 2. Jest to powtórna emisja tego serialu – wcześniej pokazywano go w TVP 1.  

Przeczytaj także: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Odcinek nieustannie dostępny jest na stronie vod.tvp.pl. 

Będziemy mieszkać razem odc. 3 – opis

Gdy Magda odkrywa, że jej syn chce się rozwieść, postanawia nie dopuścić do tej sytuacji. Uzyskuje też informację od miejscowego burmistrza, że wysoki urzędnik ze Stanów Zjednoczonych, poruszony zaangażowaniem na rzecz uchodźców, postanawia ją odwiedzać.

Anna przez internet wykłada na swojej dawnej uczelni, równocześni pracując na Mazurach na bazarze. Niestety, jeden ze studentów, których bardzo ceniła, musi dołączyć do armii. Z kolei w ośrodku dla uchodźców pojawiają się kobieta w ciąży - Larysa oraz jej matka, Lesia. Basia stara się im pomóc, jak tylko może.

Będziemy mieszkać razem odc. 3 – kiedy w tv? 

3 odc. serialu Będziemy mieszkać razem zobaczymy we środę, 29 maja 2024 r. o 20:55 na antenie TVP 2. Serial dostepny jest w całości na vod.tvp.pl

Przeczytaj także:


Tagi: będziemy mieszkać razem, seriale obyczajowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje