Będziemy mieszkać razem – przed nami finał serialu. Czy będzie 2 sezon? 

Data: 2024-04-12 14:26:35 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Będziemy mieszkać razem to jedna z najnowszych produkcji, którą od kilku tygodni obserwowaliśmy na antenie TVP 1. Dziś w telewizji wyemitowany zostanie ostatni odcinek. O czym będzie? Czy będzie kolejny sezon? Sprawdźcie już teraz! 

Będziemy mieszkać razem kadr z serialufot. Archiwum TVP

Przed nami ostatnio odcinek serialu TVP Będziemy mieszkać razem. Czego należy spodziewać się po finałowym odcinku wyreżyserowanym przez Tadeusza Łysiaka?

Będziemy mieszkać razem 6 odcinek – opis 

W ostatnim odcinku serialu Będziemy mieszkać razem wciąż towarzyszymy głównym bohaterom, w szczególności Basi, która martwi się o życie męża. Pełna obaw jest też Magda, która jednak próbuje zachować zimną krew i uspokoić Piotra, by nie jechał szukać Tadeusza w Ukrainie. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Tymczasem Tadeusz wraz z Anną wciąż przetrzymywani są przez wagnerowców. Na ich trop wpada Fiodor, który postanawia im pomóc w ucieczce. Do ośrodka dla uchodźców Ginter pomaga przetransportować młode Ukrainki, wśród których znajduje się Andżela. Okazuje się, że dziewczyna wpada w oko reportera. 

Będziemy mieszkać razem 6 odc. – kiedy w tv? 

Kiedy wyemitowany zostanie szósty, finałowy odcinek serialu Będziemy mieszkać razem? Nowy epizod pojawi się na antenie stacji TVP 1 w piątek, 12 kwietnia br. o godz. 20:35. Poza telewizyjną emisją, nowy odcinek zobaczyć będzie można również w sieci – na platformie TVP VOD. 

Będziemy mieszkać razem – czy będzie 2 sezon? 

Czy serial Będziemy mieszkać razem doczeka się kontynuacji w postaci 2 sezonu? Na razie nic na to nie wskazuje. Telewizja Polska na ten moment nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu dotyczącego przedłużenia serialu o kolejne sezony. W tym momencie można zatem stwierdzić, że historia rodziny Lipińskich zamknie się na sześciu odcinkach pierwszej transzy. 

Przeczytaj także:


  Tagi: będziemy mieszkać razem, seriale obyczajowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje