Będziemy mieszkać razem - odc. 4 i 5: Karol zostaje ciężko ranny

Data: 2024-03-29 11:18:02 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Tragiczne zdarzenia z udziałem Karola wydarzą się w nadchodzącym, 4 odc. serialu Będziemy mieszkać razem. Lipińscy wraz z Anną postanowią wyruszyć w kierunku Ukrainy. Poznajcie streszczenie 4 i 5 odcinka produkcji. 

Będziemy mieszkać razem kadr z serialufot. Archiwum TVP

Już dziś na antenie TVP 1 zobaczymy kolejny odcinek nowej, wyjątkowej produkcji obyczajowe – Będziemy mieszkać razem. Co tym razem czeka na bohaterów? Poznajcie streszczenie 4 i 5 odc. serialu!

Będziemy mieszkać razem odc. 4 – streszczenie 

Nie tylko Basia, ale cała rodzina Lipińskich angażuje się w pomoc obywatelom Ukrainy. W ten sposób gromadzą sporo rzeczy, które chcą przekazać jednemu ze szpitali. Pakują rzeczy do busa, który poprowadzić ma Karol, pracujący w sklepie Lipińskich. Wkrótce otrzymują jednak tragiczną wiadomość – okazuje się, że samochód padł ostrzałowi Rosjan, a sam Karol trafia w ciężkim stanie do szpitala. 

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest? 

Basia, Ginter i Tadeusz jednoczą siły. Organizują kolejny transport z zaopatrzeniem. Na wschód jadą Ginter wraz z Tadeuszem, do busa wsiada też Anna, która chce zabrać z ojczyzny swoją mamę. W tym samym czasie Basia zajmuje się kolejnymi przybyłymi do ośrodka uchodźcami – w nowej rzeczywistości pomaga postawić pierwsze kroki Andriejowi i jego synowi. 

Będziemy mieszkać razem odcinek 4 – kiedy w tv? 

4 odcinek serialu Będziemy mieszkać razem zobaczymy w Wielki Piątek, 29 marca 2024 r. o godz. 20:20 na antenie TVP 1. Oprócz tego odcinek serialu można zobaczyć również w sieci – na platformie TVP VOD. 

Będziemy mieszkać razem odc. 5 – opis 

A co czeka na widzów w przedostatnim odcinku serialu? W 5 epizodzie obserwujemy drogę, jaką pokonują Lipińscy wraz z Anną przez Ukrainę. W trakcie jazdy do szpitala Marii ogłoszony zostaje alarm przeciwlotniczy, co zmusza ich do ukrycia się w jednej z piwnic. 

Czytaj również: Będziemy mieszkać razem odc. 5 i 6: Tadeusz jedzie na Ukrainę

Podczas ataku powietrznego Ginter zaczyna panikować, przez co gubi się pozostałym. Nikt nie wie, jak ponownie nawiązać z nim kontakt. Na dodatek na ich drodze stają członkowie z grupą Wagnera. 

Będziemy mieszkać razem – kiedy 5 odcinek będzie w tv? 

Z kolei 5 odcinek Będziemy mieszkać razem wyemitowany zostanie już po świętach Wielkiej Nocy – w piątek, 5.04.2024 r. Jak zawsze, nowy odcinek serialu wyemitowany zostanie na telewizyjnej Jedynce. 

Przeczytaj także:


Tagi: będziemy mieszkać razem, seriale obyczajowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje