Będziemy mieszkać razem - przed nami 1 i 2 odc. serialu 

Data: 2024-05-27 15:58:46 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Do TVP powraca popularny serial Będziemy mieszkać razem. Mamy w nim okazję poznać bohaterów, którym będziemy towarzyszyć przez kilka kolejnych tygodni. Co wydarzy się w nowym odcinku? 

Będziemy mieszkać razem kadr z serialufot. mat. prasowe TVP

Telewizja Polska tej wiosny zaprezentowała widzom nowy serial w reżyserii Anny Maliszewskiej. Pod koniec maja Będziemy mieszkać razem powróci do telewizji. Co zobaczymy w 1 i 2 odcinku? 

Będziemy mieszkać razem odc. 1 – opis 

Jest rok 2022. Basia i Tadeusz Lipińscy przebywają na nartach. Gdy dociera do nich informacja o wybuchu wojny w Ukrainie, postanawiają natychmiast wrócić do swego domu na Mazurach. Basia bardzo przejmuje się niełatwą sytuacją uchodźców.

Przeczytaj także: Dlaczego Seher odeszła z serialu Dziedzictwo? Skandal wokół aktorki Sıli Türkoğlu

W końcu przełamuje się i postanawia zostać wolontariuszką. Na dworcu poznaje dziennikarza ze Szwajcarii, który relacjonuje zaangażowanie Polaków w niesienie pomocy Ukraińcom. 

Anna jest jedną z kobiet, które musiały uciekać z ojczyzny. Wyrusza z Ukrainy z 7-letnią siostrzenicą, Warią, a także ukochanym pieskiem, suczką o imieniu Frida. Gdy Anna trafia do Polski, spotyka Basię. Ta bardzo angażuje się w pomoc Ukraińcom i wreszcie postanawia zaprosić uchodźczynie do domu... swojej teściowej. 

Niestety, Magda nie jest nową sytuacją zachwycona.

Będziemy mieszkać razem odcinek 1 – kiedy w tv? 

1 odcinek serialu Będziemy mieszkać razem wyemitowany zostanie w poniedziałek, 27 maja 2024 o godzinie 20:55 w TVP 2. Jest to powtórna emisja tego serialu – wcześniej pokazywano go w TVP 1.  

Przeczytaj także: Korona królów. Jagiellonowie - 177 odc. Jan Hińcza przetrzymywany w lochach. Streszczenie 177 i 178 odc.

Odcinek nieustannie dostępny jest na stronie vod.tvp.pl. 

Będziemy mieszkać razem odc. 2 – opis

W 2 odc. serialu Będziemy mieszkać razem  jeszcze lepiej poznajemy bohaterów i odkrywamy kolejne problemy, z którymi muszą się mierzyć. Okazuje się, że małżeństwo Basi i Tadeusza przechodzi kryzys. Matka mężczyzny, Magda, zdecydowanie zbyt mocno wtrąca się w życie bohaterów. Basia myśli nawet o tym, by się rozwieść.

Czytaj również: Będziemy mieszkać razem - przed nami 2 i 3 odc. serialu 

W 1 odcinku serialu „Będziemy mieszkać razem" Basia zaprosiła Annę i Warię do domu. Teściowa jednak nie jest zachwycona nową sytuacją. Inaczej Tadeusz, który również uważa, że trzeba nieść pomoc uchodźcom. Basia coraz więcej udziela się charytatywnie. Przez to mniej przebywa w domu i oddala się od męża. 

Na Mazury powraca szwajcarski dziennikarz-dokumentalista Ginter. Pomaga zorganizować miejscowy ośrodek dla uchodźców i coraz bardziej zżywa się z Basią. 

Ta z kolei coraz częściej kłóci się z mężem. Tadeusz nie chce opuścić domu matki, pragnie za to dziecka. Basia ma teraz inne priorytety. 

Niestety, kłopoty na tym się nie kończą. Mała Waria po tym, jak rozmawiała z mamą, ucieka z domu, wsiada do pociągu i chce wyruszyć na Ukrainę, by odnaleźć mamę. 

Będziemy mieszkać razem odc. 2 – kiedy w tv? 

2 odc. serialu Będziemy mieszkać razem wyemitowany zostanie we wtorek, 28 maja 2024 r. o godz. 20:55 w TVP 2. 

Przeczytaj także:


Tagi: będziemy mieszkać razem, seriale obyczajowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje