"BrzydUla 2": Ania zajmuje się Karolkiem.... Co zdarzy się w 124 i 125 odc BrzydUla 2?

Data: 2021-04-12 10:40:01 Autor: Tamer Adas

BrzydUla 2 ukazuje przejęcie inicjatywy przez Julkę i Kubusia, wielki gniew i zaskakujące zachowanie Pauliny oraz wielką transformację Adama, wracającego do F&D. Co się wydarzy w odcinku 124 i 125 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to seria komedia emitowana późnym wieczorem na TVN 7. Co zdarzy się w 124 i 125 odcinku serii?

BrzydUla 2 – opis 124 odc

Co zdarzy się w 124 odc BrzydUla 2? Dobrzańscy po raz kolejny są w komplecie, lecz ich relacje nie są łatwe. Dąbrowska wspomina o tym co się działo Józefowi. Cieplak z żoną pragną odwiedzić córkę. Sąsiadka próbuje ich zagadać, mając nadzieję na przeczekanie do czasu przybycia Jaśka.

Paulina bezskutecznie telefonuje do Marka, a w F&D Miro i Sławo już dopytują Izę o przelew za rozwodową kolekcję. Ania zapewnia ich, że wszystko jest pod kontrolą, a pieniądze trafią zgodnie z umową.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Paulina nagle zniknęła, a Szymczyk otrzymuje informacje o chorobie Karolka. Daniel pozostaje sam na posterunku, ten chce się wyrwać z pracy oraz rozpoczyna poszukiwanie zastępstwa dla siebie. Józef odbywa naprawdę ważną, męską rolę z Markiem. Paulina ma dosyć Francesca, tym razem stawiając go pod ścianą!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 124 odc?

Gdzie można zobaczyć 124 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 12 kwietnia od godziny 20:00 na antenie TVN 7.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl

BrzydUla 2 – opis 125 odc

Co stanie się w 125 odc BrzydUla 2? Marek oraz Ula próbują poprawić relacje z Juleczką i Kubusiem, ale oboje domagają się przede wszystkim szczerej rozmowy. Szybko orientują się, że mama wymyka się spod ich kontroli. Paulina wraca do pracy, gdzie... pozostała tylko Angelica! To wzbudza w niej wściekłość oraz domaganie się wezwania Ani. Ta tymczasem w domu opiekuje się chorym Karolkiem. Febo postanawia rozmówić się z projektantami.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Paulina ma dość Francesco! Co zdarzy się w 123 i 124 odc BrzydUla 2?

Iza jest zaskoczona zgodą Pauli na zachcianki duetu, ale wszystkich i tak zaskakuje Adam. Mężczyzna pojawił się po swojej wielkiej metamorfozie. Ewie podoba się wizerunek dyrektora. Ala miała odwieść dzieci do szkoły, jednakże Julka i Kuba pytaniami zmieniają jej plany! Jakby tego było mało Marek dzieli się wszystkimi swoimi uwagami wobec Uli!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 125 odc?

Gdzie można zobaczyć 125 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod wyemitowany zostanie we wtorek, 13 kwietnia 2021 roku na TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Co się stało Uli? Co z Pauliną? Co zdarzy się w 122 i 123 odc BrzydUla 2?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie player.pl w ramach oferty Start Extra.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje w podstawowych założeniach na licencji oryginalnego, kolumbijskiego serialu. Scenariusz BrzydUli nie ma bezpośredniego powiązania z oryginalnymi bohaterami oraz wydarzeniami. Przy okazji debiutu pierwszej części przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje