Czarny Piątek 2019 – Rozpoczął się, a kolejne hitowe oferty wciąż są dostępne!

Data: 2019-11-29 11:52:32 Autor: tadas

Czarny Piątek 2019 właśnie trwa, a co za tym idzie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najważniejszych oferty, zniżek oraz promocji, dzięki którym będziecie mogli zaoszczędzić przy okazji wzbogacana swojej biblioteki o liczne, interesujące propozycje. Spieszcie się, ponieważ konkurencja po najlepsze ceny jest duża!

Dzisiejsze zestawienie rozpoczynamy od Ravelo, gdzie możecie otrzymać dodatkowe 10 procent rabatu wraz z darmową dostawą książek zgodnie z regulaminem. W związku z czym warto przejrzeć dostępne w ofercie tytuły takie jak:

 

Wielka Wyprzedaż na taniakasiazka.pl oficjalnie wystartowała dzisiaj i potrwa do końca piątku do godziny 23:59. Oznacza to, że pozostało nam jeszcze sporo czasu na to, abyśmy się mogli delektować nową dawką książek w jeszcze lepszych cenach! Wśród najlepszych propozycji znajdziemy chociażby:

 

Empik zdecydował się po raz kolejny przecenić kolejną porcję promocji, tym razem jednak stawiając na literaturę w pakiecie 3 za 2! Wśród przecenionych książek znaleźć możemy:

 

W Czarny Piątek 2019 nie mogło zabraknąć Gandalfa! To właśnie w gandalf.com.pl zakupić będziemy mogli kilka propozycji z rabatem do aż -75%! W ramach szerokiej gamy książek znajdziecie:

[Aktualizacja - 10:37] Czarny Piątek właśnie trwa, a na gandalf.com.pl możemy się zapoznać z kolejnymi przecenionymi propozycjami objętymi czasowo ograniczonymi ofertami. Wśród nich znaleźć możemy między innymi:

 

Livro.pl również nie mogło sobie odpuścić tak dobrej okazji do zaoferowania nam świetnych książek w atrakcyjnych cenach. Do 01.12.2019 r. do godz. 23:59 zakupić za pół ceny będziemy mogli kupić takie propozycje jak:

[Aktualizacja 10:44] W Livro dynamicznie zmienia się sytuacja, a najlepiej sprzedające się książki rywalizują ze sobą nawzajem, przez co sytuacja dynamicznie przechodzi ze strony na stronę! W chwili obecnej w czołówce znaleźć możecie:

 

W sieci swoje zniżki zdecydowało się udostępnić matras.pl dostarczające nam lepsze, niekiedy bardzo atrakcyjne ceny dla książek z licznych gatunków i kategorii, wśród których znalazły się chociażby:

 

[Aktualizacja - 10:51] Lideria dołącza do gry wraz ze swoimi ofertami na zamówienia przedpremierowe na książki. 10% dodatkowego rabatu oraz darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 49 złotych. Wśród wielu książek z obniżonymi cenami znajdziemy potencjalne takie hity jak:

 

Merlin.pl nie mogło zabraknąć w Czarny Piątek 2019, dzięki czemu możecie się zapoznać z lizcznymi publikacjami, które z kodem BW-2019 zakupimy do niedzieli w cenie obniżonej o 20%! Oferta obejmuje:

 

Fani ebooków powinni rozpocząć od ebookpoint.pl, gdzie przygotowano specjalną promocję – drugi ebook gratis. Oferta obowiązywać będzie do 3 grudnia 2019 roku. Wśród cyfrowych publikacji znajdziemy na przykład:

 

Świat książki również przygotował specjalne promocje w ramach Black Weekend & Cyber Monday, stawiające na obniżenie ceny drugiej książki o 50%!  Przeceniono takie książki jak na przykład:

 

Sporo niezłych ocen przyszykowało editio.pl, które także zachęca nas do zakupienia dwóch książek w cenie jednej. Oferta obowiązuje jedynie do jutra!

 

Źródło grafiki: Photo by 🇸🇮 Janko Ferlič - @specialdaddy on Unsplash

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Aleksandra Struska-Musiał;
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Pokaż wszystkie recenzje