Czarny Piątek 2019 – Pierwsze promocje oficjalnie startują! Co możemy już zakupić?

Data: 2019-11-27 17:42:33 Autor: tadas

Czarny Piątek 2019 właśnie się rozpoczął na dobre, a co za tym idzie przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najważniejszych oferty, zniżek oraz promocji, dzięki którym będziecie mogli zaoszczędzić przy okazji wzbogacana swojej biblioteki o liczne, interesujące propozycje.

Wielka Wyprzedaż oficjalnie wystartowała dzisiaj i potrwa do końca piątku do godziny 23:59. Oznacza to, że pozostało nam jeszcze sporo czasu na to, abyśmy się mogli delektować nową dawką książek w jeszcze lepszych cenach! Wśród najlepszych propozycji znajdziemy chociażby:

 

Empik zdecydował się po raz kolejny przecenić kolejną porcję promocji, tym razem jednak stawiając na literaturę w pakiecie 3 w cenie 2! Wśród przecenionych tytułów możemy znaleźć takie książki jak:

 

W Czarny Piątek 2019 nie mogło zabraknąć Gandalfa! To właśnie w gandalf.com.pl zakupić będziemy mogli kilka propozycji z rabatem do aż -75%! W ramach szerokiej gamy książek znajdziecie:

[Aktualizacja - 10:37] Czarny Piątek właśnie trwa, a na gandalf.com.pl możemy się zapoznać z kolejnymi przecenionymi propozycjami objętymi czasowo ograniczonymi ofertami. Wśród nich znaleźć możemy między innymi:

 

Livro.pl również nie mogło sobie odpuścić tak dobrej okazji do zaoferowania nam świetnych książek w atrakcyjnych cenach. Do 01.12.2019 r. do godz. 23:59 zakupić za pół ceny będziemy mogli kupić takie propozycje jak:

[Aktualizacja 10:44] W Livro dynamicznie zmienia się sytuacja, a najlepiej sprzedające się książki rywalizują ze sobą nawzajem, przez co sytuacja dynamicznie przechodzi ze strony na stronę! W chwili obecnej w czołówce znaleźć możecie:

 

W sieci swoje zniżki zdecydowało się udostępnić matras.pl dostarczające nam lepsze, niekiedy bardzo atrakcyjne ceny dla książek z licznych gatunków i kategorii, wśród których znalazły się chociażby:

 

[Aktualizacja - 10:51] Lideria dołącza do gry wraz ze swoimi ofertami na zamówienia przedpremierowe na książki. 10% dodatkowego rabatu oraz darmowa dostawa w przypadku zamówień powyżej 49 złotych. Wśród wielu książek z obniżonymi cenami znajdziemy potencjalne takie hity jak:

 

Merlin.pl nie mogło zabraknąć w Czarny Piątek 2019, dzięki czemu możecie się zapoznać z lizcznymi publikacjami, które z kodem BW-2019 zakupimy do niedzieli w cenie obniżonej o 20%! Oferta obejmuje:

 

Fani ebooków powinni rozpocząć od ebookpoint.pl, gdzie przygotowano specjalną promocję – drugi ebook gratis. Oferta obowiązywać będzie do 3 grudnia 2019 roku. Wśród cyfrowych publikacji znajdziemy na przykład:

 

Sporo niezłych ocen przyszykowało editio.pl, które także zachęca nas do zakupienia dwóch książek w cenie jednej. Oferta obowiązuje jedynie do jutra!

 

Źródło grafiki: Photo by freddie marriage on Unsplash

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Pod tym samym niebem
Katarzyna Kielecka;
Pod tym samym niebem
Okna z widokiem na Weronę
Hanna Kowalewska
Okna z widokiem na Weronę
Ktosiek 2.0
Beata Piliszek-Słowińska
Ktosiek 2.0
Niedzielna dziewczyna
Pip Drysdale
Niedzielna dziewczyna
365 stron życia 2020
oprac. Justyna Wrona, Hubert Wołącewicz
365 stron życia 2020
Zawsze i na zawsze
Jenny Han
Zawsze i na zawsze
Grypa. Sto lat walki
Jeremy Brown
Grypa. Sto lat walki
Relikwiarz
Elżbieta Bielawska
Relikwiarz
Pokaż wszystkie recenzje