"Dziedzictwo" 108 streszczenie: Zakochany Yaman spędza chwile z Seher w szpitalu

Data: 2023-09-12 11:33:19 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Seher udało się uratować z rąk niebezpiecznego Ozana. Teraz odpoczywa w szpitalu, a u jej boku znajduje się Yaman. Czy mężczyzna wreszcie uświadomi sobie, co naprawdę czuje do ciotki Yusufa? Przeczytajcie nasze szczegółowe streszczenie 108 odc. Dziedzictwa.

Yaman w serialu Dziedzictwo fot. kadr z serialu Dziedzictwo / Legacy Episode 77 on YouTube

Przed nami 108 odcinek Dziedzictwa. W najnowszym epizodzie Seher i Yaman niezwykle zbliżą się do siebie. Czy to początek wielkiego uczucia pomiędzy tymi bohaterami? Przeczytajcie nasze streszczenie szczegółowe 108 odc. Dziedzictwa

Dziedzictwo 108 streszczenie

Seher walczy o życie w szpitalu. Kiedy budzi się, widzi u swego boku Yamana. Kobieta jest wdzięczna Bogu za to, że obojgu udało im się wyjść cało z rąk psychopaty. Kobieta jest w szoku, kiedy Yaman wręcza w jej dłonie naszyjnik – rodzinną pamiątkę. Seher była przekonana, że bezpowrotnie go straciła. 

Chciałbym, byś wróciła do domu tak szybko, jak to możliwe. Czekamy na Ciebie w domu niecierpliwie. Bez Twojego głosu w rezydencji jest pusto

– mówi do Seher Yaman. 

Tymczasem do domu Alego puka Begum. Prawniczka przychodzi i odgrywa zmartwioną, zagubioną kobietę, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Zdaniem Begum jakiś mężczyzna grozi jej, przez co nie czuje się bezpiecznie. Sultan pozwala jej, by w nadchodzącym czasie pobyła w domu Alego. Tymczasem komisarz ma zaopiekować się przyjaciółką i zająć jej problemami. Kiedy Ali i Kiraz wspólnie spędzają czas w ogrodzie, Sultan nakazuje Begum, by jak najszybciej zabrała się za odsunięcie komisarza od dziewczyny.

Czytaj także: „Święto ognia” ze zwiastunem! Jak wygląda filmowe wydanie książki?

Po wizycie w szpitalu, Yaman przyjeżdża do ojca Arifa. Podczas rozmowy ze starszym panem, wyznaje, że obawia się uczuć, które pojawiły się w jego sercu: 

Boję się emocji, które dziś w sobie odkryłem. Obawiam się tego, co poczułem, gdy trzymałem Seher za rękę

– mówi do Arifa Yaman. 

Arif udziela mu rad: każe walczyć Yamanowi o to, co (lub kogo) kocha. Nakazuje mu, by nie tłumił w sobie wewnętrznego żaru. W tym samym czasie w sali szpitala pojawia się Selim. Między nimi dochodzi do intymnej rozmowy, która to jednak przerwana zostaje przez wejście do sali ciotki Nadire oraz Firata. 

Czytaj także: Lokatorka - polski serial kryminalny oparty na prawdziwej historii od dziś w TVP 1

W domu Alego zaczyna dochodzić do pierwszych konfliktów między paniami. Kiedy Kiraz proponuje, że przygotuje wszystkim kawę, Sultan stanowczo oponuje. Zamiast tego poleca, by kawę przygotowała dla nich – a przede wszystkim dla komisarza – Begum. Prawniczka ochoczo zabiera się za przygotowanie napojów. 

Firat mówi Seher, że w szpitalu na oddziale intensywnej terapii przebywa także Ozan. Dziewczyna jest przerażona na myśl, że jej prześladowca żyje i jest tak blisko niej. Mimo prób uspokojenia dziewczyny, Seher ma atak paniki. Dopiero pojawienie się w sali Yamana sprawia, że dziewczyna nieco się uspokaja. 

Myślałam o tobie... nie mogliśmy rozmawiać. Kiedy cię postrzelono... Byłam pewna, że nie żyjesz. Tak bardzo się przeraziła

– mówi Seher. 

Yaman zapewnia dziewczynę, że czuje się dobrze i wszystko z nim w porządku. Zamiast tego pyta o stan Seher i każe pielęgniarce, by podała jej dodatkowe środki znieczulające. 

Czytaj także: Pati - 2 odc. Bohaterka zrzuca komornika ze schodów. Streszczenie 2 i 3 odcinka serialu

Begum zaczyna realizować swój plan związany z rozkochaniem w sobie Alego. W trakcie parzenia kawy przypomina mu o wszystkich wspólnych chwilach, które razem spędzili. 

Zaraz zrobię ci kawę i porozmawiamy. Widzisz, Kiraz jest tak zajęta pracą, że zapomniała zrobić Ci kawę

– mówi Begum do Yamana. 

Pod nieobecność Yamana i Seher, małym Yusufem w rezydencji zajmuje się Ziya. Mężczyzna bardzo troskliwie podchodzi do chłopca i pociesza go, mówiąc, że Seher niebawem wróci do domu. Tymczasem Ikbal przyjeżdża do szpitala, by dowiedzieć się czegoś na temat stanu zdrowia dziewczyny. 

Bardzo się martwiliśmy, Seher. Bardzo się baliśmy, że coś Ci się stanie

– mówi do Seher Ikbal. 

Wkrótce dziewczyna dowiaduje się od lekarza, że jej stan pozwala na to, by jeszcze dziś dostała wypis i znalazła się w domu. 

Dziedzictwo 108 odc. – kiedy w tv? Gdzie zobaczyć? 

Najnowszy, 108 odcinek serialu Dziedzictwo zobaczyć będzie można po godzinie 16:05 na antenie TVP 1 już w ten wtorek, 12 września 2023 r. Tradycyjnie nowy odcinek serialu najpierw zobaczymy na antenie Jedynki, a następnie nowy odcinek trafi do Internetu – zobaczyć będzie go można na platformie TVP VOD. 

 

Tagi: Dziedzictwo, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje