„Szkoła dla elity” – 7 sezon nadchodzi. Poznaliśmy bohaterów

Data: 2024-06-13 12:38:09 | aktualizacja: 2024-06-13 12:38:13 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Szkoła dla Elity to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Już wkrótce na platformie streamingowej zadebiutują nowe odcinki produkcji. Na ekran wrócą zarówno dobrze znane postaci, jak i zupełnie nowi bohaterowie!

Kadr z serialu "Szkoła dla elity"fot. mat. prasowe Netflix / Matías Uris/Netflix © 2022

Szkoła dla elity to hiszpańska produkcja, którą po raz pierwszy mogliśmy oglądać w 2018 roku. Pierwszy sezon skupiał się na trójce uczniów, którzy dzięki stypendiom trafili do elitarnej szkoły dla młodzieży pochodzącej z wyższych sfer. Już pierwszego dnia nowi uczniowie wdali się w konflikt, który szybko eskalował i stał się początkiem tragedii. Niedawno Netflix udostępnił pierwszą zapowiedź siódmego sezonu serialu. 

Szkoła dla elity 7 sezon – o czym opowiada?

Siódmy sezon Szkoły dla elity będzie się skupiał na Omarze. Chłopak stworzył sobie nowe życie. Studiuje i poznaje pasjonujących ludzi, a to wszystko z dala od Las Encinas. Nadal jednak nęka go poczcie winy związane ze śmiercią Samuela. Omar decyduje się więc rozpocząć terapię, gdyż nie jest sobie sam w stanie pomóc i poradzić ze wszystkimi emocjami.

Czytaj także: "Downton Abbey: Nowa epoka" - sequel popularnego serialu trafił na Netflix!

Chłopak podejmuje się również stażu, dzięki któremu uda mi się wrócić do szkoły pełnej dawnych koszmarów. W końcu jest to miejsce, gdzie wszystko się zaczęło. Omarowi uda się odkryć, że nie tylko on uparcie walczy z codziennością. Pozostali uczniowie także muszą sobie radzić z wieloma problemami i znosić trudny. Ten sezon poruszy naprawdę poważne wątki związane ze zdrowiem psychicznym, oraz tym jak sobie radzić z wieloma emocjami i nie bać się prosić o pomoc.

Szkoły dla elity 7 sezon – nowi bohaterowie

W siódmym sezonie Szkoły dla elity, którego premiera została zapowiedziana na 20 października 2023 roku, pojawi się wielu nowych bohaterów. Na ekrany wracają również ukochane postaci znane z poprzednich serii. 

Szkoła dla elity 7 sezonMaribel Verdú jako Carmen, Mirela Balić / fot. Matías Uris/Netflix © 2022

Chloe, grana przez Mirelę Balić, jest nową studentką  w Las Encinas. Wszędzie gdzie dzieje się jakiś skandal, tam jest i ona. Poza skandalami kocha jeszcze pikantne filmy. W głębi serca jest jednak tylko niezbyt pewną siebie dziewczynę, której relacje z matką pozostawiają jeszcze sporo do życzenia.

Czytaj także: Lipowo. Zmowa milczenia - wyczekiwany serial na bazie powieści Katarzyny Puzyńskiej od jutra w serwisie Player.pl

W matkę bohaterki wciela się Maribel Verdú. Carmen jest uwodzicielska i niezaprzeczalne kocha dobre życie. Często rywalizuje z córką o różne rzeczy, od strojów, po ilość przyjaciół w miasteczku. 

Szkoła dla elity 7 sezon nowe odcinki Ander Puig jako Nico, Gleb Abrasimov jako Eric / Matías Uris/Netflix © 2022

W zbuntowanego kuzyna Nico – Erica – wciela się Gleb Abrosimos. Chłopak jest wolnym duchem. Nie popiera systemów i jest fanem anarchizmu. Równocześnie skrywa w sobie spor lęków i niepewności. Martin (Leonardo Sbaraglia) jest ojcem Isadory. Mężczyzna decyduje się wrócić po długiej nieobecności. Chce znów władać rodzinnymi biznesem. Może się jednak okazać, że jego powrót był znacznie mniej przypadkowy, niż się wszystkim zdawało. 

Czytaj także: „Szkoła dla elity” – 8 sezon już niebawem na Netflix! Zobaczcie pierwszy zwiastun

Szkoła dla Elity 7 sezon kiedy premieraAndré Lamoglia jako Iván, Fernando Líndez jako Joel /Matías Uris/Netflix © 2022

Joel sportretowany przez Fernando Líndeza to promyczek słońca w życiu innych. Pozostaje szczęśliwy i potrafi zachować optymizm, nawet mimo wielu problemów i ciosów. Jest pełnym pokory realistą. Możliwe jednak, że wkrótce wszystko się zmieni. Chłopak dostanie pewną szansę od losu. Czy dobrze ją wykorzysta? Bohaterem, którego znamy z poprzednich sezonów, jest oczywiście Omar, grany przez Omara Ayuso. W tej serii podejmie on trudną walkę z duchami przeszłości. 

Tagi: seriale netflix, szkoła dla elity,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje