Szkoła dla elity: Krótkie historie – cztery specjalne odcinki z premierami na Netflix

Data: 2021-06-14 11:19:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix przed premierą czwartego sezonu hiszpańskiego serialu dla młodzieży, o tytule Szkoła dla elity, proponuje swoim widzom cztery krótkie historie.

Obrazek w treści

Szkoła dla elity: Krótkie historie to specjalne odcinki, której bohaterami są postaci znane z serialu. Premiery odcinków od poniedziałku na Netflix.

Szkoła dla elity: Krótkie historie – opis odcinków specjalnych

Szkoła dla elity to niezwykle popularna produkcja platformy Netflix, przeznaczona dla młodzieży, i o młodzieży opowiadająca. Ta dramatyczna opowieść w formie thrillera, w ze szczyptą kryminału otrzymała specjalne odcinki.

Czytaj również: "Szkoła dla Elity" i nie tylko. Popularne seriale Netflixa w formie książek

Zanim na Netflix pojawi się sezon czwarty serialu, użytkownicy Netfliksa będą mogli obejrzeć cztery krótkie historie utrzymane w uniwersum tego serialu. Oto ich krótki opis:

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Guzman, Caye, Rebe – opis

Pierwsza historia skupia się na Rebe i imprezie jaką organizuje dla swych najbliższych przyjaciół, a są nimi między innymi Guzman i Caye. Ma być to impreza kameralna, problem w tym, że wymyka się spod kontroli. Pojawiają się narkotyki i nieproszeni goście. 

Szkoła dla elity: Krótkie historie - Nadia Guzman – opis

Odcinek skupiony na Nadii, która wraca do domu na ślub i wesele swojej siostry. Dziewczyna będąca w związku na odległość z Guzmanem, zastanawia się, czy to dobry czas by spotkać się z nim w realu. 

Czytaj również: Szkoła dla elity od Netflix – poznaliśmy datę premiery 4 sezonu serialu. Jest pierwszy zwiastun

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Omar, Ander, Alexis - opis

Historia skupiona na chłopaku o imieniu Ander, któremu udało się wygrać z bardzo ciężką chorobą. Pokonawszy ją, zamierza teraz pomóc i wesprzeć Alexiego, z którym poddawał się chemioterapii. Ander tak właśnie ma zamiar spędzić lato.

Szkoła dla Elity: krótkie historie – Carla, Samuel – opis

Ostatni odcinek specjalnego, rozwijającej fabularnie sezon czwarty opowieści, w której twórcy skupili się na Samuelu. Na lotnisku wyznaje on Carlii co czuje, próbując ją przekonać by z nim została. 

Szkoła dla Elity: krótkie historie – kiedy premiera?

Specjalne odcinki hiszpańskiego serialu, o tytule Szkoła dla Elity: krótkie historie pojawiać się będą na Netflix przez kolejne cztery dni, aż do premiery sezonu czwartego, czyli kontynuacji opowieści o młodzieży z pewnego hiszpańskiego liceum.

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Guzman, Caye, Rebe zostanie udostępniony w poniedziałek, 14 czerwca 2021 roku, w godzinach porannych.

Szkoła dla elity: Krótkie historie - Nadia Guzman pojawi się dnia kolejnego, we wtorek 15 czerwca, także w godzinach porannych.

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 do 20 czerwca

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Omar, Ander, Alexis będzie miał premierę 16 czerwca 2021 roku, także rano.

Szkoła dla Elity: krótkie historie – Carla, Samuel, ostatni specjalny odcinek zadebiutuje 17 czerwca 2021 roku, w godzinach porannych. 

Szkoła dla elity – książki

Serial Szkoła dla elity jest produkcją przeznaczoną dla młodzieży, która ma swój książkowy odpowiednik, o tytule Szkoła dla elity. W głębi klasy, której autorką jest Abril Zamora.

Książkę „Szkoła dla elity. W głębi klasy” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
W głębi klasy
Abril Zamora0
Okładka książki - W głębi klasy

Do ekskluzywnej prywatnej szkoły trafiają uczniowie z biednych dzielnic. Zderzenie dwóch światów, różnica kultur, nieuczciwa konkurencja, nieszczęśliwa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Pokaż wszystkie recenzje