Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 13 do 20 czerwca

Data: 2021-06-13 11:19:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Po raz kolejny zapraszamy Was do zapoznania się w wybranymi propozycjami filmowymi i serialowymi Netfliksa, jakie trafią na platformę w nadchodzącym tygodniu.

Obrazek w treści

  • Od 13 do 20 czerwca na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • Tym razem wśród nowości w przewadze produkcje serialowe.
  • Koniecznie sprawdźcie także premiery platformy w dniach od 6 do 13 czerwca.

Zbliżający się nowy tydzień na platformie Netflix to przede wszystkim premiery oryginalnych serialów Netfliksa. W tym tygodniu cykl krótkich serial z serii Szkoła dla elity, gratka dla fanów serialu, który w tym tygodniu debiutuje w pełnym czwartym już sezonem. Sprawdźcie także, co w tym tygodniu polecają kina.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 13 do 20 czerwca 2021

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Guzman, Caye, Rebe – premiera 14 czerwca 2021 roku

Zaczynamy od pierwszej produkcji z serialowej serii Szkoła dla elity: Krótkie historie, w której główną postacią jest Rebe, organizujący parapetówkę dla swoich przyjaciół. Ma być to spokojna i cicha impreza, ale wszystko zmienia się pod wpływem narkotyków i niezapowiedzianych gości. 

Believe Me – premiera 15 czerwca 2021 roku 

Believe Me to wzruszający dramat kryminalny, film oparty na faktach, opowiadający historię nastolatki, której udało się uciec porywaczom. Teraz musi zrobić wszystko, by przekonać zarówno policję, jak i swoich najbliższych, że jej historia jest prawdziwa. 

Pracujące mamy (sezon 4) – premiera 15 czerwca 2021 roku

Dalsze przygody mam z miasta Tornonto, które po urlopie macierzyńskim muszą wrócić do pracy, godząc życie rodzinne, miłosne z wychowaniem dzieciaków i pracą zawodową. Produkcja w prześmiewczym, komediowym stylu.

Szkoła dla elity: Krótkie historie - Nadia Guzman – premiera 15 czerwca 2021 roku

Tym razem odcinek skupiony będzie na Nadii, która wraca do Hiszpanii, by uczestniczyć w ślubie swojej siostry. Dziewczyna nie jest przekonana, czy to dobry i właściwy czas, by spotkać się twarzą w twarz z Guzmanem, z którym próbuje tworzyć związek na odległość. 

Zimowy romans – premiera 16 czerwca 2021 roku

Romantyczna historia w konwencji przygodowej, zamknięta w dramacie kostiumowym produkcji rosyjskiej, przedstawiająca miłość złodziejaszka łyżwiarza, mieszkańca Sankt Petersburga i zamożnej, pięknej córki miejscowego arystokraty. 

Szkoła dla Elity: krótkie historie - Omar, Ander, Alexis – premiera 16 czerwca 2021 roku

Kolejna serialowy dodatek do hiszpańskiej produkcji o tytule Szkoła dla elity. Tym razem opowieść skupiona na Anderze, który, uporawszy się ze swoją chorobą, spędza lato na pomaganiu innym. Chłopak stara się wesprzeć Alexiego - swojego nowego przyjaciela ze szpitala. 

Bezpieczeństwo – premiera 16 czerwca 2021 roku

Włoski dramat sensacyjny oparty na literaturze. Trzymająca w napięciu historia rozgrywająca się w nadmorskim miasteczku, w którym zostaje napadnięte młoda dziewczyna. Wkrótce ekspert do spraw bezpieczeństwa i jego rodzina, zaczynają mieć poważne kłopoty. 

Downton Abbey - premiera 16 czerwca 2021 roku

Fabularna filmowa wersja niezwykle popularnego serialu brytyjskiego, będącego dramatem społecznym przedstawiającym losy rodziny Crawleyów i ich służby. W filmie śledzimy ich przygotowania do wizyty królewskiej i nowej ery, który zbliża się wielkimi krokami. Misternie stworzony plan, zaczyna chwiać się w posadach.

Grzeczni chłopcy – premiera 16 czerwca 2021 roku

Grzeczni chłopcy to komedia opowiadająca o losach trójki wchodzących w etap dojrzewania chłopaków, którzy dostają zaproszenia na nietypową imprezę. Celem zabawy będzie... całowanie się! Nastolatkowie zamierzają się do niej przygotować, choć jak się okaże, nie będzie to takie proste. 

Bardzo długie zaręczyny – premiera 17 czerwca 2021 roku

Dramat wojenny o romantycznym charakterze, będący ekranizacją książki Bardzo długie zaręczyny Sébastiena Japrisota. Historia młodej kobiety, Francuzki Mathildy, próbującej odszukać swego narzeczonego zaginionego podczas I wojny światowej. W toku poszukiwań, kobieta odkrywa fakty, jakich by się nie spodziewała. 

Katla (sezon 1) – premiera 17 czerwca 2021 roku

Pierwszy sezon skandynawskiego serialu sensacyjnego z elementami paranormalnymi, przedstawiającego historię niewielkiej społeczności, której życie odmienia wybuch podlodowcowego wulkanu Katla. Wydarzenie to budzi do życia mroczne cienie.

Atiye (sezon 3) – premiera 17 czerwca 2021 roku

Dalsze losy malarki pochodzącej ze Stambułu, który odkrywa tajemnicę związaną ze prastarymi symbolami. Te w dużym stopniu związane są z jej przeszłością. Rusza zatem ich śladem, by poznać swoje przeznaczenie. Kolejna produkcja bazująca na powieści "Dünyanın Uyanışı" autorstwa Şengüla Boybasa.

Black Summer (sezon 2) – premiera 17 czerwca 2021 roku

Serial w konwencji horroru, którego akcji rozgrywa się w czasie apokalipsy zombie. Drugi sezon to dalsze losy znanych bohaterów, którym tym razem przyjdzie przetrwać zimę, a podczas nich atak nieumarłych i szwendających się ulicach bojówek. 

Szkoła dla Elity: krótkie historie – Carla, Samuel – premiera 17 czerwca 2021 roku

Ostatnia część dodatkowych odcinków serialu młodzieżowego. Odcinek poświęcony Samuelowi, który na lotnisku wyznaje Carli to, co czuje. Jego romantyczny gest ma ją przekonać, by z nim została. 

Ojcostwo – premiera 18 czerwca 2021 roku

Wzruszająca historia oparta na faktach, przedstawiająca trudności świeżo upieczonego ojca, który owdowiały, musi poradzić sobie z opieką nad swoją malutką córeczką. Mierzy się ze swoimi lękami, oporami i obawami, które pozwalają mu myśleć, że nie jest w stanie sobie poradzić. 

Szkoła dla elity (sezon 4) – premiera 18 czerwca

Czwarty już sezon hiszpańskiego serialu dla młodzieży, z elementami thrillera i kryminału. Trzymająca w napięciu opowieść o uczniach ekskluzywnego hiszpańskiego liceum. Codziennych prywatnej szkoły zostaje zaburzona przez pojawienie się w niej nastolatków z niższej klasy robotniczej. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
Pokaż wszystkie recenzje