Szkoła dla elity od Netflix – poznaliśmy datę premiery 4 sezonu serialu. Jest pierwszy zwiastun

Data: 2021-04-18 11:13:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Szkoła dla elity to jeden z bardziej popularnych serialowych pozycji od platformy Netflix. Właśnie poznaliśmy datę premiery czwartego już sezonu.

Obrazek w treści

Seriale młodzieżowe i dla młodzieży cieszą się wielką popularnością na Netflix i stanowią ważną część biblioteki tejże platformy. Wśród nich jest także Szkoła dla elity, który to serial wkrótce doczeka się kontynuacji w czwartym sezonie. Oprócz daty jego premiery, poznaliśmy także pierwszą filmową zapowiedź. 

Szkoła dla elity – o serialu

Szkoła dla elity to połączenie dramatu, kryminału i thrillera, produkcja hiszpańska, którego akcja rozgrywa się we wspomnianej szkole dla elity, miejscu, do którego uczęszczają dzieci bogatych rodzin. 

Czytaj również: Szkoła dla elity powróci w kolejnych odcinkach – Netflix potwierdza 5 sezon

Pewnego dnia w szkole pojawia się trójka nastolatków pochodzących z biedniejszych rodzin, z klasy robotniczej, co wkrótce jest przyczynkiem do wielu dramatycznych wydarzeń.

Szkoła dla elity – zwiastun zapowiadający 4 sezon

Serial jak do tej pory widzowie Netflixa, gdzie jest możliwy do obejrzenia, dostępny jest w trzech sezonach. Netflix jakiś czas temu potwierdził pojawianie się czwartej serii. Zapowiedzią premiery jest oczywiście pierwszy zwiastun.

Wprawdzie nie prezentuje on wątku fabularnego, o którym na razie niewiele wiemy, ale przybliża nowe postaci, prezentuje już widzom znane. Oto jaką zapowiedź wideo pokazał nam Netflix.

Szkoła dla elity: sezon 4 – wiemy coś na temat fabuły?

Na razie, jak już nadmieniliśmy powyżej, Netflix nie zdradza szczegółów fabularnych, zapewniając jedynie w opisie filmowej zapowiedzi, że czeka nas wywrócenie wszystkiego do góry nogami. Co to może oznaczać? 

Czytaj również: Aktor Szkoły dla elity w nowym serialu – ruszają prace nad Alba

Ano zapewne to, że w kolejnym sezonie pojawią się nowe dramatyczne wydarzenie, nowe znajomości i wiele miłostek, uczuciowych i życiowych zawirowań. Wszystko wskazuje także na to, że pojawią się zupełnie nowe postaci, które przeszkodzą szczęściu znanych już na osobom, jak: Omar i Andera, przyjaźni Samu i Guzmána i wiele innych. 

Szkoła dla elity: sezon 4 – kiedy premiera?

Szkoła dla elity w czwartym sezonie powróci na platformę Netflix już niebawem. Datę debiutuj  ustalono na 18 czerwca 2021 roku. 

Czytaj również: Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery 19-25 kwietnia 2021 roku

Szkoła dla elity – książki

Serial Szkoła dla elity jest produkcją powstałą na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Wybrani autorstwa C. J. Daugherty'ego, tom 1 cykl Wybrani.

Książkę „Wybrani” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Podziały nocy
Eliza Korpalska
Podziały nocy
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje