Aktor Szkoły dla elity w nowym serialu – ruszają prace nad Alba

Data: 2020-07-15 12:22:09 Autor: Piotr Piekarski

W Madrycie ruszyły właśnie prace nad nowym serialem realizowanym dla stacji Antena 3. Nowa produkcja to hiszpański dramat z udziałem gwiazdy znanej z serialu Netflixa Szkoła dla elity

Obrazek w treściFot. Manuel Fernandez-Valdes/Netflix

Szkoła dla elity to popularny młodzieżowy serial Netflixa, którego ostatni sezon nieoczekiwanie zamknął pewne wątki, a kolejny sezon zrealizowany zostanie bez części znanej widzom obsady. Jeden z aktorów ze starej ekipy serialu, Álvaro Rico, który wcielił się w postać Polo (nastolatka romansującego z Carlą, Christianem, Cayetaną i Valerio), zagra teraz w nowym serialu Alba

Alba – o czym będzie serial? 

O czym będzie nowa produkcja Antena 3? Produkcja będzie emocjonalnym dramatem, który przedstawia losy młodej, odważnej kobiety – Alby. Dziewczyna powraca do nadmorskiej miejscowości na wakacje, na których świetnie bawi się ze starymi znajomi. Niespodziewanie jednak, po jednej z nocnych imprez, kobieta zostaje napadnięta przez grupkę młodych chłopaków. Następnego dnia dziewczyna budzi się na plaży – bez ubrania, za to ze skutkami grupowego gwałtu dokonanego przez młodzieńców. 

Czytaj także: Netflix zekranizuje "Rywalki" Kiery Cass! 

Wkrótce okazuje się, że sprawcami byli przyjaciele jej chłopaka, Bruna. Co więcej, mężczyźni pochodzą z zamożnych domów. Kobieta rozpocznie walkę o swoje prawa i sprawiedliwość, jednak nie będzie to łatwe, mając przeciwko sobie niemal całe miasto. 

Alba – w obsadzie aktor Szkoły dla elity 

W obsadzie produkcji zagra wiele znanych aktorów z hiszpańskich seriali. Wśród nich znajduje się Álvaro Rico, aktor wcielający się w ostatnich sezonach Szkoły dla elity w postać Polo. Rico w nowej produkcji zagra jednego z uczestników seksualnego napadu na tytułową Albę. 

Oprócz niego w produkcji wystąpią Elena Rivera, która zagra główną bohaterkę oraz Eric Masip, Adriana Ozores, Pol Hermoso, Jason Fernández, Beatriz Segura, Miquel Fernández, Jorge Silvestre, Tito Valverde, Pepa Gracia, Caterina Mengs, Candela Cruz, Antonio Gil, Jordi Ballester , Luis Iglesia, Franky Martín oraz Mario Santos.

Scenariusz do serialu opracowali Irma Correa, Javi Hogaldo, Susana López oraz Carlos Vila.

Alba – kiedy premiera serialu? 

Na serial składać się będzie łącznie 13 odcinków. Każdy z nich trwać będzie około 50 minut. Zdjęcia do produkcji ruszyły w lipcu tego roku m.in. w Madrycie i Alicante. 

Czytaj także: "Love, Victor" – nowa adaptacja powieści Love, Simon

Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że produkcja pojawić ma się jednak na ekranach w przyszłym roku. Serial emitowany będzie w hiszpańskiej telewizji Antena 3 oraz na platformie ATRESplayer PREMIUM. Na ten moment nie wiadomo, czy serial zostanie dystrybuowany na terenie Polski. 

Szkoła dla elity – sezon 4

Szkoła dla elity to popularna hiszpańska produkcja Netflixa, która przedstawia losy nastolatków zamieszanych w tajemnicze zabójstwo koleżanki. Na ten moment na produkcję składają się 3 sezony. To, że Netflix zrealizuje kolejny sezon, jest już pewne.

Trzeci sezon serialu zakończył się wyjazdem części uczniów na studia – w szkole pozostało jedynie kilku znanych bohaterów. Może to oznaczać, że w kolejnym sezonie kontynuowane będą jedynie ich wątki, lub twórcy zdecydują się na wprowadzenie kolejnych nowych postaci. Wiadomo już, że Omar, brat Nadii, w 4 części dołączy do uczniów szkoły Las Encias. 

Nadal nieznana pozostaje jednak data premiery nowej transzy.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje