Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery 19-25 kwietnia 2021 roku

Data: 2021-04-18 10:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wracamy z tygodniowymi nowościami, jakie przez kolejne siedem dni będą pojawiać się na platformie Netflix. Dziś zarówno filmy fabularne, jak i jeden ciekawy serial.

Obrazek w treści

Przyszły tydzień to czas nowości filmowych oraz serialowych na popularnej platformie internetowej. O tym, co czeka Was w bieżącym miesiącu, pisaliśmy w naszym artykule poświęconym premierom Netflixa w kwietniu 2021, tymczasem już teraz zachęcamy Was do sprawdzenia nowości przyszłego tygodnia:

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 19 do 25 kwietnia 2021

W zeszłym tygodniu, w naszym zestawieniu najważniejszych premier platformy Netflix, prezentowaliśmy jedynie filmy fabularne. Dziś w polecanych nie tylko takie produkcje, różne gatunkowo, ale także jeden naprawdę dobrze zapowiadający się serial. Oto co między innymi zadebiutuje w nadchodzącym tygodniu na Netflixie. 

Powiedz kiedy – premiera 21 kwietnia 2021 roku

Komedia meksykańska o sentymentalnym przesłaniu, z lekką dozą romantyzmu. Film fabularny w reżyserii Gerardo Gatici, który oprócz wyżej wymienionych elementów, pokaże nam kawałek Meksyku.

Opowieść skupia się na młodym mężczyźnie o imieniu Will mającym problem z pracoholizmem, z którym nie może sobie poradzić. Pewnego dnia buntuje się, opuszcza Los Angeles i monotonne życie i rusza w podróż. Jego celem jest zrealizowania prośby dziadka, który przez całe życie marzył o tym, by jego wnuczek odwiedził znane miejsca w Meksyku i znalazł miłość swojego życia. 

Matka setek – premiera 21 kwietnia 2021 roku

Tym razem produkcja gatunkowo trudniejsza - jest to włoski dramat o tematyce społecznej. Scenariusz filmu powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń.

Matka setek opowiada historię, która rozgrywa się w miejsce Palermo. Na przestrzeni krótkiego czasu, do tego miasta przybywa liczna grupa uchodźców, wśród których są oczywiście dzieci. Pewna kobieta postanawia zostać opiekunką kilkuset biednych, skrzywdzonych przez los dzieci. 

Pasażer nr 4 - premiera 22 kwietnia 2021 roku

Pasażer nr 4 to dramat science-fiction w kameralnej, ale iście gwiazdorskiej obsadzie aktorskiej. Film w reżyserii Joego Penna.

Historia trójki załogi statku kosmicznego podróżującego na planetę Mars. Ich spokojna i opanowana kosmiczna wyprawa zostaje pewnego dnia zaburzona, kiedy to odnajdują tajemniczego czwartego pasażera. Ten wkrótce sprowadzi na nich wielkie niebezpieczeństwo. 

Humunculus – premiera 22 kwietnia 2021 roku

Od sci-fi przechodzimy do mrocznego japońskiego, trzymającego w napięciu horroru o zjawiskach nadprzyrodzonych w reżyserii Takasjiego Shimizu, który ma na swoim koncie także serię Klątwa. 

Jest to opowieść o bezdomnym mężczyźnie cierpiącym na amnezję. Pewnego dnia godzi się na zaskakujący eksperyment. Dzięki niemu zyskuje równie zaskakujące zdolności. Potrafi odczuwać przeróżne ludzkie traumy. Z czasem nie wie, co jest prawdą, a co jedynie ułudą i fałszem. 

Cień i kość – premiera 23 kwietnia 2021

Tym razem serial, który pojawi się w całym sezonie, wszystkie odcinki. Produkcja fantasy, której bazą jest bestselerowa powieściowa trylogia autorstwa Leigh Bardugo o takim samym tytule Cień i kość.

Serial opowiada o osieroconej kartografce, Alinie Starkov, dziewczyna posiadającej wyjątkowe, nadprzyrodzone moce. Historia rozgrywa się w rosyjskim imperium, w świecie który rozdzierany jest i z wolna niszczony przez Fałdę Cienia. Jej wyjątkowe zdolności mogą odmienić losy świata. 

Wrota do piekieł – premiera 24 kwietnia 2021 

Zestawienie kończymy horrorem, który swoją premierę miał w styczniu 2010 roku, więc liczy już sobie już dwanaście lat. Produkcja, której motywem przewodnim jest piekło, w reżyserii Sama Raimiego.

Bohaterką opowieści jest Christine, kobieta, której życie zmienia, gdy odmawia pomocy pewnej Cygance. Dziewczyna jest przekonana, że ta rzuciła na nią klątwę, która ujawni się po czterech dnia. Tyle zostało jej na uratowanie jej duszy przed wiecznym potępieniem w piekielnych czeluściach. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Pokaż wszystkie recenzje