Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery 12-19 kwietnia 2021 roku

Data: 2021-04-11 11:10:02 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Netflix, jedna z najbardziej popularnych platform VOD, codziennie wzbogaca swoją bibliotekę o kolejne produkcje. Dziś przyjrzymy się wybranym filmom, które pojawią się na wspomnianej platformie w nadchodzącym tygodniu.

Obrazek w treści Co nowego na Netflix? Najważniejsze premiery 12-19 kwietnia 2021 roku [jpg]

Wybrane premiery filmowe Netflix w dniach od 12-19 kwietnia 2021 

Netflix na trwający kwiecień ma w ofercie wiele filmów, jak i seriali. Tym razem przyjrzymy się kilku, według nas interesującym premierom filmowym nadchodzącego tygodnia. Oferta jest bardzo różnorodna gatunkowo, więc zapewne znajdziecie coś dla siebie. 

New Gods: Nezha Reborn – premiera 12 kwietnia 2021 roku

Zaczynamy od jednej z animacji w stylu anime, których Netflix przewiduje na ten rok aż ponad czterdzieści. Chodzi o produkcję opartą na powieści Investiture of the Gods z dynastii Ming.

Jest to opowieść o mężczyźnie imieniem  Nezha, przybierającym dzięki reinkarnacji postać Li Yunxianga. Akcja filmu animowanego rozgrywa się w fikcyjnym mieście Donghai, gdzie Nezha, a teraz Li musi rozwiązać 3000-letnią tajemnicę.

To – Rozdział 2 – premiera 13 kwietnia 2021 roku

Druga część horroru opartego na powieści Stephena Kinga, o takim samym tytule To. Film grozy, podobnie jak rozdział pierwszy wyreżyserowany przez Benjamina Wallfischa.

Historia rozgrywa się 27 lat po wydarzeniach z części pierwszej, kiedy to w miasteczku Derry dochodzi do porwań i morderstw dzieci. Sprawcą ich jest przerażający klaun, Pennywise. Po latach członkowie „Klubu frajerów” muszą ponownie zjednoczyć swe siły, by raz na zawsze rozprawić się z potworem, który powrócił. 

Miłość i potwory – premiera 14 kwietnia 2021

Tym razem produkcja przeznaczona dla młodzieży, mająca swoją premierę w roku 2020, a teraz debiutująca na Netflixie. Film jest produkcją przygodową z elementami fantasy w reżyserii Michaela Matthewsa.

Akcja filmu rozgrywa się siedem lat po apokaliptycznych wydarzeniach, w których ludzi zdziesiątkowały przerażające potwory. Ocaleni, ukryli się w podziemiach. Pewnego dnia jeden z mieszkańców takiej kolonii, Joel Dawson, nawiązuje kontakt ze swą dziewczyną. I choć długo jej nie widział, czuje, że nadal ją kocha. Wbrew wszystkiemu postanawia, że wyruszy w podróż, by ją odnaleźć. Nie będzie to łatwe zadanie.

Pewnego razu... w Hollywood – premiera 14 kwietnia 2021 roku

Komediodramat i kolejne dzieło Quentina Tarantino, film będący siódmym tytułem w kolekcji reżysera. Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie.

Pewnego razu... w Hollywood, jak w tytule przenosi widzów do miasta filmowych gwiazd, do Hollywood. Bohaterami opowieści są dwaj mężczyźni, którzy po latach wracają do miasta. Aktor, Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader, zamierzają powrócić do filmowej branży. Nie jest to zadanie proste, bo świat bardzo się zmienił.

Prime Time – premiera 14 kwietnia 2021 roku

Polska produkcja filmowa będąca psychologicznym thrillerem w trzymającym w napięciu klimacie. Film w reżyserii Jakuba Piątka, który był prezentowany na Sundance Film Festival.

Opowieść rozgrywająca się w sylwestrową noc roku 1999, kiedy to do stacji telewizyjnej wkracza młody mężczyzna o imieniu Sebastian. Porywacz bierze zakładników, prezenterkę i ochroniarza. Trzymając ich na muszce, żąda od stacji spełnienia jego warunków. Chce wejść na wizję w czasie największej oglądalności, by przekazać coś bardzo dla niego ważnego. 

Ride od Die – premiera 15 kwietnia 2021 roku

Zmysłowy melodramat produkcji japońskiej, produkcja będąca dramat o tematyce LGBTQ, opowiadająca bardzo osobistą historię.

Opowieść skupia się na kobiecie o imieniu Rei, która decyduje się udzielić pomocy innej kobiecie, którą darzy uczuciem już wiele lat. Postanawia uwolnić ją od męża tyrana, pomóc jej od niego uciec. Wspólna podróż zacieśni więź między kobietami.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje