Premiery kinowe w dniach od 11 do 18 czerwca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2021-06-11 11:05:01 Autor: adudek

Jak co tydzień polecamy serdecznie filmowe produkcje, które debiutują w kinach w nadchodzącym tygodniu. Na co warto wybrać się do kina?

Obrazek w treści

  • W dniach od 11 do 18 czerwca w kinach bogata oferta filmowa.
  • Wśród premier zarówno filmy polskie, jak i horrory i animacje.
  • Polecamy także sprawdzić co znalazło się w ofercie kinowe w zeszłym tygodniu.

Tradycyjnie śpieszymy z przeglądem premier kinowych w nadchodzącym tygodniu. Będzie coś dla fanów kina grozy, a także produkcji polskich i niezależnych. Nie zabraknie filmów familijnych, tych dla nieco młodszych widzów. 

Premiery kinowe od 11 do 18 czerwca 2021 roku

Otwarte kina zapraszają na kolejne seanse. Pamiętajmy o reżimie sanitarnym, zachowaniu odległości i maseczkach. Oto repertuar kin na nadchodzący tydzień! 

Na rauszu – premiera 11 czerwca 2021 roku

Zaczynamy od komediodramatu produkcji duńskiej, z Madsem Mikkselsenem w roli głównej, filmu nagrodzonego Oskarem w kategorii „Najlepszy film międzynarodowy”. Jest to słodko-gorzka opowieść o czwórce nauczycieli pracujących w niedużym gimnazjum, którzy za pomocą alkoholu mają nadzieję polepszyć swoje życie. 

Obecność 3: Na rozkaz diabła – premiera 11 czerwca 2021 roku

Trzeci już film należący do serii "Obecność" i kolejny należący do franczyzy o wspólnym tytule „Obecność”, której tłem fabularnym są zjawiska nadprzyrodzone. Bohaterami opowieści jest małżeństwo Warrenów i młody mężczyzna, który został oskarżony o brutalny mord. Problem w tym, że morderca twierdzi, iż działał pod wpływem diabła, który opętał jego ciało. 

Magnezja – premiera 11 czerwca 2021 roku

Tym razem produkcja polska, dramat gangsterski, w gwiazdorskiej obsadzie, w którym prym wiodą kobiety. Akcja filmu rozgrywa się na przełomie lat 20-30-tych ubiegłego wieku i skupia na gangsterskim klanie Lewenfiszów. Po śmierci ojca, szefa gangu, władanie w nim przejmuje jego najstarsza córka, która zmagać się musi z z sowieckimi bandytami. 

Tom i Jerry – premiera 11 czerwca 2021 roku

Amerykański film łączący przygodę, z komedią oraz animacją, powstały na bazie filmów animowanych o przygodach kota i myszy – Toma i Jerry’ego. Filmowa opowieść przeznaczona dla całej rodziny, przenosi widzów do Nowego Jorku. Jerry wprowadza się do luksusowego hotelu w tym mieście, i jako nieproszony gość, ma z niego został wypędzony przez kota Toma. 

Geniusze – premiera 11 czerwca 2021 roku

Dramat biograficzny oparty na autobiografii głównego bohatera pt. "Przygody matematyka. Historia piętnastu lat życia genialnego matematyka żydowskiego pochodzenia, Stanisława Ulma. Dramatyczna, wzruszająca opowieść przedstawiająca zmagania naukowca z rzeczywistością, w jakiej się znalazł, jego emigrację do Ameryki w toku 1936 i jego wkład w erę nuklearną.

 

Słoń i motyl – premiera 11 czerwca 2021 roku

Kolejny dramat, jakich w repertuarze kinowym ostatnio nie brakuje. Produkcja nie nowa, bo z roku 2017, belgijska, której bohaterem jest młody mężczyzna. Po kilku latach wraca do swojego rodzinnego miasteczka, w którym spotyka nie tylko swoją byłą, ale i po raz pierwszy własną, pięcioletnią córkę. W skutek nieoczekiwanych wydarzeń, przyjdzie mu zająć się niesforną, acz rezolutną pięciolatką. 

Podróż księcia – premiera 11 czerwca 2021 roku

Poetycka opowieść animowana, która pozwala spojrzeć na świat ze zrozumieniem. Barwna, melancholijna historia o równości w postrzeganiu świata, która rozgrywa się zamkniętej społeczności, położonej daleko od ludzkich siedlisk. Jej bohaterem jest Tom, który nad brzegiem morza znajduje rozbitka podającego się za księcia. 

10 dni z tatą – premiera 11 czerwca 2021 roku

Kończymy francuską komedią, będącą remakem południowoamerykańskiego hitu Disneya, której bohaterem jest dyrektor szanowanej firmy. Pewnego dnia przyjdzie mu zostać z gromadkom swoich dzieci, kiedy to żona i ich matka, postanowi spędzić kilka dni poza domem.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.