Dlaczego Seher odeszła z serialu Dziedzictwo? Skandal wokół aktorki Sıli Türkoğlu

Data: 2024-06-12 11:05:40 | aktualizacja: 2024-06-12 11:05:41 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udostępnij Tweet

Seher, bohaterka serialu "Dziedzictwo", który jest emitowany na antenie TVP 1

Sıla Türkoğlu, aktorka wcielająca się w serialu Dziedzictwo w rolę Seher, podpisała kontrakt na trzy sezony. Po czym zerwała go już po drugim sezonie, nie biorąc nawet udziału w scenie finałowej! Co wpłynęło na jej decyzję? 

Dziedzictwo – Yaman i Seher mieli być razem już na zawsze! Co się stało? 

Seher, siostra Kevser, zakochała się z wzajemnością w zimnym i okrutnym biznesmanie o imieniu Yaman. To ich rodzące się uczucie stanowiło główny motyw w pierwszym sezonie Dziedzictwa. Widzowie przez kilkaset odcinków śledzili, jak dobroć dziewczyny roztapia serce Yamana. Fani byli zachwyceni głębią ich uczucia i tym, jak dzielnie stawiają czoła przeciwnościom losu. 

Czytaj także: W którym odcinku umrze Seher? Wiemy, jak to się stanie!

Niespodziewanie jednak Seher zniknie z serialu Dziedzictwo, a Yaman zostanie wdowcem. Czy scenarzyści planowali taki przebieg wydarzeń?  

DziedzictwoSıla Türkoğlu odeszła z serialu. Już nie będzie grać Seher! 

Sıla Türkoğlu bez uprzedzenia poinformowała ekipę, że zrywa kontrakt. Zrobiła to jeszcze zanim zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu. Producent nie przyjął jej rezygnacji, wydając oficjalne oświadczenie. Jednak aktorka grająca rolę Seher postawiła na swoim i zdecydowała się zapłacić karę, jaką zawarto w umowie w razie rezygnacji. Tym samym porzuciła produkcję w atmosferze skandalu. Zwłaszcza, że aktorka zarzucała producentom złe traktowanie na planie. Jej prawnicy wydali w tej sprawie następujące oświadczenie:

Nasza klientka, wraz z całą ekipą i innymi kolegami z obsady, kontynuowała pracę w bardzo trudnych warunkach. Choć poinformowała producenta, że nie może kontynuować, nie nastąpiła żadna poprawa w dniach i godzinach zdjęciowych, w środowisku pracy oraz w stylu i w zachowaniu osób przełożonych, a także nie znaleziono żadnego rozwiązania w tym zakresie.

Czytaj również: Dziedzictwo - czy Seher i Yaman będą razem?

Sila nie zjawiła się na planie, co okazało się poważnym problemem, bo scenarzyści postanowili ją uśmiercić w wypadku. Aktorka nie chciała jednak zagrać tej sceny, w związku z czym zastąpiła ją kaskaderka. Seher w finałowym odcinku drugiego sezonu widziana jest więc tylko od tyłu. Na temat odejścia Sıla Türkoğlu z serialu Dziedzictwo krąży wiele plotek. Niektórzy mówili, że aktorka była mobbingowana na planie. Pojawiają się głosy, że zależało jej na innym rozwoju kariery. 

Jak się skończy serial Dziedzictwo?

Odejście serialowej Seher nie zakończyło serialu, wręcz przeciwnie. W produkcji pojawia się Nana, nowa opiekunka Yusufa, w której Yaman się zakocha. Jednak zanim te odcinki zostaną wyemitowane w Polsce, minie wiele miesięcy! Warto dodać, że Dziedzictwo nadal jest kręcone i cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. 

Przeczytaj także:


Fot. Kadr z odcinka/YouTube

Tagi: seriale tureckie, seriale obyczajowe, tvp, telenowele,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Pokaż wszystkie recenzje