Dzielnica strachu – 9, 10, 11, 12 i 13 opis odcinków oraz streszczenie

Data: 2021-09-19 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Serial Dzielnica strachu w ramach nadchodzących epizodów ukaże widzom tajemniczą śmierć 20-letniego Kamila, próbę samobójczą 17-letniej Barbary, zaginięcie Bartusia oraz niecodzienne zgłoszenie dla dzielnicowego Andrzeja Potocznego. Co wydarzy się w 9, 10, 11, 12 i 13 odcinku serialu? 

Obrazek w treści

  • W 9-tym dojdzie do awantury z Hrabią,
  • 10 odcinek przedstawi śmiertelny wypadek,
  • w 11 Basia spróbuje odebrać sobie życie,
  • w 12 zamordowana zostanie 30-letnia kurator sądowa,
  • a w 13 dojdzie do porwania dwumiesięcznej córeczki.
  • Serial Dzielnica strachu to pierwsza produkcja na antenie TV Puls 2.
  • Więcej informacji o serialu znajdziecie w tym wpisie.

Dzielnica strachu to debiutujący polski serial stacji TV Puls, wchodzący w weekendową ramówkę stacji.

Dzielnica strachu – opis 9 odcinka 

W 9 odcinku serialu Dzielnica strachu na Gorczaku jedną kamienic wypełnia smród. Zapach wywodzi się z mieszkania 70-latki. Jak się okazuje, Rozalia nie żyje, ale podejrzenia budzi totalne odcięcie kobiety od bliskich czy przyjaciół. Andrzej odkrywa mroczne oblicze jej przeszłości. Agata Rychlik dowiaduje się, że wnuk denatki ma małego syna będącego w niebezpieczeństwie!

Czytaj także: Dzielnice strachu – pierwszym codziennym serialem Telewizji Puls 2

Student zgłasza się do aspiranta Potocznego, ze względu na kłopoty podstarzałego Wieśka oraz chęć rozwiązania swoich problemów poprzez użycie siekiery! Wkrótce ma dość do urodzin La Mammy! Wydarzenie nie jest wystarczającym przyczynkiem, by doszło do połączenia się Andrzeja oraz Hrabiego. W trakcie imprezy dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń....

Dzielnica strachu – gdzie obejrzeć 9 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 9 epizod serialu Dzielnica strachu? Dziewiąty odcinek wyemitowany zostanie w niedzielę, 19 września 2021 roku o godzinie 20:00 na TV Puls 2 oraz we wtorek, 21 września o 0:00.

Czytaj także: Dzielnica strachu – 5, 6, 7, 8 i 9 odcinek opis oraz streszczenie

Dzielnica strachu – opis 10 odcinka 

Co stanie się w 10 odcinku Dzielnica strachu? W jednym z osiedli doszło do wypadku, z balkonu wypadł 20-letni chłopak. Z zeznań wynika, że wywodził się on z patologicznej rodziny. Komisarz Rafał był przekonany o winie Antka, jednakże dzielnicowa Karolina czuje, że coś jest nie tak.

Czytaj także: Dzielnica strachu – 5, 6, 7, 8 i 9 odcinek opis oraz streszczenie

Niebawem pojawiają się podejrzenia dotyczące Marcina Potocznego, Karolina musi się zająć również panią Cecylią, opiekującą się zaniedbanymi dziećmi. Kobieta skarży się na... głośne zachowania miłosne sąsiadów....

Dzielnica strachu – gdzie obejrzeć 10 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek serialu Dzielnica strachu? Dziesiąty epizod wyemitowany będzie w niedzielę, 19 września o 21:00 na TV Puls 2. Reemisja odbędzie się w niedzielę, 22 września o 00:00.

Czytaj także: Wonder Woman – Najbardziej znana superbohaterka staje do walki ze złem!

Dzielnica strachu – opis 11 odcinka 

17-letnia Basia podjęła próbę samobójstwa, ale jej matce udaje się ją w czas odnaleźć zakrwawioną w łazience. Dziewczyna przewieziona zostaje do szpitala. Wiktoria, która się nią zajmuje obwinia koleżankę Pamelę. Komisarz Agata zleca Andrzejowi, aby zajął się poszukiwanie informacji o niej.

Czytaj także: "Droga do szczęścia" – zacząć od nowa w Paryżu

Do aspiranta zgłasza się Kazik, pragnący ukarać podstarzałą prostytutkę. Jeżeli ten się nie zgodzi, zamierza sam wymierzyć jej karę. Dzielnicowy Andrzej z Hrabią obawiają się co mogło się stać podczas rozciągającej się nieobecności La Mammy....

Dzielnica strachu – gdzie obejrzeć 11 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć kolejny epizod serialu Dzielnica strachu? 11. odcinek zaplanowany został na niedzielę, 19 września na 22:00 we TV Puls 2. Odbędzie się także reemisja w czwartek, 10 września o 0:00.

Czytaj także: Artur i Minimki – Poszukiwania dziadka w magicznej krainie...

Dzielnica strachu – opis 12 odcinka 

W 12 odcinku serialu Dzielnica strachu w bagażniku na złomowisku odnalezione zostaje ciało 30-letniej kurator sądowej. Zdaniem byłego narzeczonego Marty, kobieta zmagała się z falą pogróżek od podopiecznych. Na miejscu zbrodni uzyskane został odciski podejrzanego. W dodatku został on zatrzymany przez komisarza Noconia.

Czytaj także: Red – Były agent CIA powraca do pracy!

Ponownie pani Róża zgłosiła zaginięcie ukochanego Bartusia, sierżant Wolska chce zaalarmować cały komisariat jednakże... okazuje się, że Bartuś to... piesek! Karolina chce się podjąć tej sprawy, szczególnie że w jej ramach pojawia się okup.

Dzielnica strachu – gdzie obejrzeć 12 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 12. epizod serialu Dzielnica strachu? Emisja na TV Puls 2 odbędzie się w niedzielę, 19 września o 23:00 oraz w niedzielę, 24 września o 20:00. Reemisja odbędzie się także we wtorek, 14 września o północy.

Czytaj także: Smak zemsty. Peppermint – Tej kobiety nie powstrzymacie!

Dzielnica strachu – opis 13 odcinka 

W 13 odcinku serialu Dzielnica strachu 25-letnia Matylda zgłosił porwanie dwumiesięcznej córeczki, po napadzie w parku. Sprawca miał odebrać jej wózek oraz śpiącą dziewczynkę. Matka straciła przytomność, a w trakcie wydarzenia nie pamięta wyglądu napastnika. 

Jak się okazuje, sprawcą był ojciec. Komisarz Rychlik angażuje się w sprawę, natomiast dzielnicowy Potoczny przyjmuje zadziwiające zgłoszenie kradzieży w domu biznesmena Konrada. Ten chce zachować motyw zdrady w tajemnicy.

Czytaj także: Pięćdziesiąt twarzy Greya – Fascynacja jest niebezpieczna? A może... piękna i ponętna?

Andrzej czuje się zaskoczony wpływem nowego przyjaciela matki Ryśka na matkę. To budzi jego bardzo duże podejrzenia....

Dzielnica strachu – gdzie obejrzeć 13 odcinek? 

Gdzie można zobaczyć 13 epizod serialu Dzielnica strachu? Dziewiąty odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 20 września 2021 roku o godzinie 20:00 na TV Puls 2 oraz w niedzielę, 26 września o 20:00 oraz we wtorek, 28 września o północy także na TV Puls 2.

Czytaj także: Ponad wszystko – Jak zobaczyć świat, gdy wszystko na zewnątrz jest niebezpieczne?

Dzielnica strachu – książki

Serial jest autorską produkcją powstałym na własnym scenariuszu, co oznacza, że NIE istnieje bezpośrednio powiązana książka. W zamian być może zainteresuje Was książka Podła dzielnica autorstwa Neely Tuckera.

Książkę „Podła dzielnica” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje