"Dzikie pszczoły" – co wydarzy się w 50 oraz 51 odcinku serialu?

Data: 2021-09-13 11:04:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dzikie pszczoły, popularny grecki serial, tym razem emitowany na nowym kanale Telewizji polskiej, na TVP Kobieta, dziś wraca w nowym odcinku

Obrazek w treści

Co tym razem przyniesie nam dramatyczna i pełna zwrotów akcji, czasami zaskakująca opowieść w kolejnej telewizyjnej telenoweli? Sprawdźmy co wydarzy się w dwóch kolejnych odcinkach serialu.

Dzikie pszczoły – opis 50 odcinka. Co się wydarzy?

W kolejnym odcinku Assimina ma koszmar, wzywa przez sen swojego zmarłego brata. Słyszy to Nikiforos, próbuje wypytać ją co wydarzy się tej nocy w jej domu. Drosso gotowa wyjechać z trupą aktorów, przychodzi do obozu, dzierżąc w rękach walizkę. Niestety widzi jak Pavlos całuję się z jedną z aktorek. Jest załamana. Eleni wie już o wywłaszczeniu, ale nie ma zamiaru oddać siebie Doukasowi. 

Czytaj również:  "Dzikie pszczoły" – co wydarzy się w 49 oraz 50 odcinku serialu?

W pokoju Tomasa Doukas znajduje zdjęcie ślubne, zleca sierżantowi zbadanie wszystkiego na temat Kipreosa. Oszust Keomenis po namowach Panelopi, zgadza się zostać po ślubie w Grecji. Zaś Lambros mówi żonie, że to koniec związku, che rozwodu. Assimina kłóci się z mężem, jest zła, że ten nie chce pomóc Eleni. Ten udaje się do mieszkania szwagierki, gdzie widzi prawie nagą Drossa. Spotkanie tych dwojga kończy się w łóżku. 

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 50 odcinek serialu

Kolejny 50 odcinek serialu Dzikie pszczoły będzie miał swoją premierę dziś, w poniedziałek, 13 września o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta.

Powtórka odcinka we wtorek, 14 września o godzinie 9:40, także na TVP Kobieta. 

Dzikie pszczoły – opis 51 odcinka. Co się wydarzy?

Anette dowiaduje się od Miltiadis o romansie z matkę Eleni. Mówi jej, że podczas wojny pisał do niej, ale gdy wrócił musiał udawać, że nic do niej nie czuje, była bowiem mężatką. Rozmowa z nim doprowadziła kobietę do samobójczej śmierci, utopiła się w rzecze.  Miltiadis, przysięga, że zachowa to w tajemnicy. Niepewnie czuje się także Nikiforis, który panikuje po spędzonej nocy z Drosso. Prosi ja by milczała. Doukas wie, że Thomas wie o zamordowaniu Janosam ma dowody. Gdy detektyw wchodzi do mieszkania, na miejscu pojawiają się Doukas, Konstantis i Meletis, celujac do niego z broni. 

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 48 oraz 49 odcinku serialu?

Tymczasem w kawiarni pojawia się młoda kobieta szukająca Kiriakosa. Twierdzi, że jest jego narzeczoną. Nie wie, że ten ma żonę. Przytomność traci Theodossia. Wkrótce okazuje się, że kobieta jest w ciąży. 

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 51 odcinek serialu

Kolejny  odcinek zostanie wyemitowany na kanale TVP Kobieta we wtorek, 14 września 2021 roku. Emisja o godzinie 17:50. 

Powtórka odcinka w środę, 15 września o godzinie 9:40, także na TVP Kobieta. 

Dzikie pszczoły – książki

Serial Dzikie pszczoły to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Dzikie królestwo, Simona Davida Edena.

Książkę „Dzikie królestwo” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje