Nowy erotyk autorki „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!

Data: 2019-01-25 09:12:12 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Nowy erotyk autorki „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!

Jak poinformowała E L James w czwartkowym programie „Today Show”, już niebawem na rynku ukaże się jej kolejna powieść. To kolejny erotyk.

Minęło osiem lat od debiutu James z bestsellerową książką Pięćdziesiąt twarzy Greya. Popularna erotyczna historia o niezwykle bogatym Christianie Greyu i skromnej studentce dziennikarstwa stała się nieprawdopodobnym hitem i zapoczątkowała modę na powieści erotyczne z wątkami BDSM.

Teraz autorka przyznaje, że jej czytelnicy mogą spodziewać się nowej powieści. Nowy tytuł nazywa się The Mister i na półkach księgarń ma pojawić się „wkrótce”. Będzie to kolejny erotyk, chociaż poza światem przedstawionym w serii o Greyu.

The mister nowy erotyk El James

Nowa książka będzie historią Maxima Trevelyan, samca alfa, niezwykle przystojnego, hojnie obdarzonego młodego mężczyznę. W programie telewizyjnym James powiedziała: „Zajmuje całe łóżko, jest zaplątany w kołdrę, przy tym jest nagi... bardzo nagi. Jego twarz zwrócona jest ku niej, ale oczy przysłaniają mu rozczochrane, brązowe pukle włosów”. Główna bohaterka – Alessia Demachi – ma być znów Kopciuszkiem dwudziestego pierwszego wieku, w którym zakochuje się Maxim.

Niestety, jak dla nas, przedstawiony przez E L James opis przypomina mnóstwo innych powieści erotycznych, które w ostatnim czasie pokazały się na rynku. Obawiamy się więc, że historia może nie spodobać się nawet fanom twórczości pisarki. Jednak kto wie? Może książka okaże się naprawdę dobra?

 Co o tym myślicie? Będziecie czytać?

Fot. Mike Mozart / Flickr.com / CC BY 2.0.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Pięćdziesiąt twarzy Greya
EL James92
Okładka książki - Pięćdziesiąt twarzy Greya

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Pokaż wszystkie recenzje