Gala French Touch - święto kultury francuskiej, telewizyjna Dwójka zaprasza na muzyczne widowisko

Data: 2021-10-28 11:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś telewizyjna Dwójka zaprasza fanów muzyki francuskiej i polskiej, na wielkie widowisko muzyczne z udziałem gwiazd estrady, podczas którego świętowana będzie przyjaźń polsko-francuska. 

Obrazek w treści

Widowisko muzyczne Gala French Touch - święto kultury francuskiej, dziś do obejrzenia w Telewizji Polskiej, na żywo, wprost z Teatru Wielkiego w Warszawie. Kto poprowadzi program? Kogo zobaczymy na deskach teatru? Jakie ciekawe duety usłyszymy?

Gala French Touch - święto kultury francuskiej – opis

Widowisko muzyczne Gala French Touch - święto kultury francuskiej to niezwykły koncert, który tak jak w poprzednich latach odbywa się na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. Jest to kolejna okazja do świętowania polsko-francuskiej przyjaźni, budowanej i wzmacnianej przez piosenkę.

           Czytaj również: Zakochany Mickiewicz - telewizyjna dwójka zaprasza na wyjątkowe widowisko muzyczne

Kolejny raz na deskach Teatru Wielkiego pojawią się gwiazdy piosenki francuskiej, ale także polscy artyści eskradowi. Gwiazdy będą miały okazję połączyć się w niezwykłych duetach. Widzowie zaś dzięki temu usłyszą znane i lubiane przeboje piosenki francuskiej, w nowych aranżacjach. Nie zabraknie także polskich utworów muzycznych. 

Oprócz tego podczas muzycznej gali zaprezentowane zostaną pokazy mody, a także pokazy taneczne. Będziemy mogli także usłyszeć wywiady z francuskimi reżyserami. Zwieńczeniem wydarzenia będzie przyznanie nagrody Marianne d'Honneur. 

         Czytaj również:  Z podniesionym czołem - przejmujący dramat o francuskim systemie opieki społecznej

Reżyserem gali Gala French Touch - święto kultury francuskiej jest Bolesław Pawica, zaś za scenariusz odpowiada Robert Klatt. Galę poprowadzą Agata Konarska i Tomasz Kammel. W trakcie transmisji  przeprowadzona będzie SMS-owa akcja charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego CSK MSWiA w Warszawie.

 Na scenie wystąpią  m.in. Kendji Girac, Moulin Rouge, Barbara Pravi, Carla Bruni, Imany, Reni Jusis, Cleo, Roksana Węgiel i Rafał Brzozowski.

Gala French Touch - święto kultury francuskiej – kiedy premiera?

Widowisko muzyczne Gala French Touch - święto kultury francuskiej będzie mialo swoją premierę już dziś, czyli w czwartek, 28 października na kanale TVP 2. Widowisko zostało podzielone na dwie części. Transmisja wydarzenia z Teatru Wielkiego w Warszawie w pierwszej części odbędzie się o godzinie 20:45 i w drugiej o godzinie 21:50. 

            Czytaj również: Karmazynowe wesele – sześcioodcinkowy serial kryminalny w telewizyjnej Dwójce

Gala French Touch - święto kultury francuskiej – powtórki

Wspomniane widowisko muzyczne – Gala French Touch - święto kultury francuskiej, swoją premierę będzie mieć w czwartek, 28 października. Widzowie, którzy nie będę mieli jednak okazji zobaczyć przedstawienia w tym dniu, mogą liczyć na powtórki.

Widowisko muzyczne będzie możliwe do obejrzenia w piątek, 29 października o godzinie 23:20 na TVP 2 oraz w sobotę 30 października o godzinie 15:20 na kanale TVP Kobieta. 

Gala French Touch - święto kultury francuskiej – książki

Widowisko muzyczne jaki dziś obejrzymy na kanale Drugim polskiej telewizji, nie ma odpowiednika książkowego. Polecamy zaś Francja. Przewodnik ilustrowany.

Książkę „Francja. Przewodnik ilustrowany” można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.