Gdy sen nie nadchodzi, thriller science – fiction z dzisiejszą premierą na Netflix

Data: 2021-06-09 11:00:01 Autor: adudek

W środę, 9 czerwca premierę, ale tym razem na platformie Netflix ma dramat w konwencji thrillera sci-fi, o tytule Gdy sen nie przychodzi

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Peter H. Stranks/Netflix

Czy kolejna wariacja na temat post-apokalipsy ma rację bytu i czy ma coś ciekawego do przekazania widzowi? Możecie już to sprawdzić. A co wiemy o tej produkcji?

Gdy sen nie nadchodzi – opis filmu 

Film Gdy sen nie nadchodzi to produkcja amerykańska, rozgrywająca się w świecie, który został pochłonięty przez nietypową katastrofę, siejąca postapokaliptyczne zniszczenie. W skutek pewnego wydarzenia na Ziemi przestały działać wszystkie urządzenia elektroniczne, a ludzie przestali sypiać.

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 6 do 13 czerwca

Brak snu spowodował zmęczenie, potem halucynacje i ogólny chaos. Jedynym ratunkiem dla ludzkości okazuje się być Jil, mała dziewczynka, córka żołnierki dręczonej demonami przeszłości. 

Gdy sen nie nadchodzi – obsada filmu

Opisywana produkcja to film amerykański, w którym w obsadzie: Gina Rodriguez, znana z innej produkcji Netflix – Anihilacja, a także z filmów: Ktoś wyjątkowy oraz Żywioł. Towarzyszy jej Ariana Greenblatt, którą możemy oglądać w filmach:Avengers: Wojna bez granic oraz Miłość i potwory, także dostępnym na Netflix. 

W pozostałych rolach: Frances Fisher, Jennifer Jason Leigh, Barry Pepper, Shamier Anderson, Finn Jones, Lucius Hoyos oraz Gil Bellows.

Czytaj również: Gdy sen nie nadchodzi, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Mark Raso, mający na swoim koncie filmy: W Kopenhadze, Kodachrome.

Gdy sen nie nadchodzi - gdzie obejrzeć?

Film Gdy sen nie nadchodzi ma swoją premierę dziś, w środę, 9 czerwca 2021 roku, na platformie Netflix. Produkcja trafiła tam w godzinach porannych. 

Gdy sen nie nadchodzi - opinie 

Film zdecydowanie może spodobać się fanom kina postapokaliptycznego. Znajdą dla siebie także coś widzowie, którzy lubią produkcje trzymające w napięciu, z których słyną thrillery. Nie zabraknie także klimatu dramatycznego. 

Czytaj również: Premiery kinowe w dniach od 4 do 10 czerwca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Gdy sen nie nadchodzi - książki

Film Gdy sen nie nadchodzi to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Gdy nadchodzi świt, której autorką jest Cindy Woodsmall.

Książkę „Gdy nadchodzi świt” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje