Gorączka – Kolejna wojna z gangsterami...

Data: 2021-02-22 07:40:01 Autor: Tamer Adas

Gorączka to klasyczny film akcji z 1995 roku, zapewniając widzom efektowną akcję z kolejną wojną pomiędzy policją, a gangsterami. Jak dwóch doświadczonych mężczyzn stoczy walkę na śmierć i życie?

Obrazek w treści

Gorączka to amerykański film sensacyjny z 1995 roku w reżyserii Michaela Manna.

Gorączka – opis

O czym jest film Gorączka? Neil McCauley to nałogowy hazardzista, który wraz z Chirsem i Michaelem organizuje napad na furgonetkę z obligacjami. Początkowo ich akcja przebiega idealnie zgodnie z planem.

W jednej chwili jeden z najemników popełnia błąd, który kończy się śmiertelnie. Rozpoczyna się śledztwo prowadzone przez zmęczonego służbą Vincenta Hanna.

Czytaj także: Plan doskonały – nietypowy napad na bank

Rozpoczyna się wielka walka o spore pieniądze oraz życie bezbronnych ludzi, cierpiących ze względu na kolejne napady oraz brutalne morderstwa....

Gorączka – obsada

Kto wystąpił w Gorączka? W jednej z najistotniejszych ról znalazł się Al Pacino, znany z występów w między innymi Pewnego razu... w Hollywood, Irlandczyk, Twardziele, Ojciec chrzestny.

Czytaj także: Zabójcy – odzyskać dobre imię

U jego boku wystąpili Robert De Niro, Val Kilmer czy Jon Voight.

Gorączka – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Gorączka? Emisja telewizyjna odbędzie się w poniedziałek, 22 lutego 2021 roku o godzinie 21:05 na TV 4. 

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Gorączka – opinie

Film Gorączka został bardzo, bardzo dobrze oceniony zapisując się pozytywnie w gatunku filmów sensacyjnych. Gdy spojrzymy na obsadę dostrzeżemy same elity aktorskie....

Czytaj także: Bitwa skończyła się, nim zaszło słońce. Czerwony lotos

Gorączka – książka

Film Gorączka bazuje na scenariuszu opracowanym przez Michaela Manna, który nieźle spisał się ze swojej roli. Po seansie być może zainteresuje Was książka Al Pacino. Rozmowy.

Książka Al Pacino. Rozmowy w dobrej cenie można kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.