„Heartstopper” – nowi aktorzy dołączają do obsady 2 sezonu!

Data: 2022-09-24 11:37:26 Autor: mkoziel
udostępnij Tweet

Wczoraj w sieci pojawiło się pierwsze krótkie nagranie z planu zdjęciowego drugiego sezonu serialu Heartstopper. Pojawiła się również fotografia, na której każdy z bohaterów został opatrzony podpisem. Wśród nich kilka zupełnie nowych postaci! Jesteście ciekawi?

Obrazek w treści fot. materiały prasowe Netflix / zdjęcie z planu 2 sezonu serialu

Heartstopper to brytyjski serial dostępny na Netflixie. Powstał na podstawie cyklu komiksów autorstwa Alice Osman. Pierwszy sezon pojawił się na platformie w kwietniu tego roku i szybko zyskał sympatię widzów. W maju potwierdzono, że powstaną kolejne sezony produkcji. Wczoraj natomiast udostępniono pierwszy filmik i zdjęcia z planu 2 serii serialu! Co możemy na nich zobaczyć?

Heartstopper: sezon 2 – prace na planie właśnie ruszyły!

Netflix na swoich mediach społecznościowych umieścił krótką zapowiedź, która mówi o tym, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 2 sezonu! Możemy na niej zobaczyć różnych aktorów i twórców, którzy witają się słowem:„Hi”. W ten sposób najczęściej rozpoczynali rozmowę główni bohaterowie produkcji – Nick i Charlie. To właśnie aktorzy ich odgrywający rozpoczynają video. 

Poniżej możecie zobaczyć udostępniony przez Netflixa materiał:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix UK & Ireland (@netflixuk)

W zapowiedzi pojawiają się zarówno aktorzy, których już dobrze znamy, jak i ci, którzy niedawno dołączyli do obsady. Wszyscy wydają się cieszyć z powrotu na plan. Są szczęśliwi, wielokrotnie się ściskają, wygłupiają, czy machają do kamery. Na koniec kamera jest skierowana na całą grupę aktorów, którzy wspólnie wykrzykują do widzów krótkie: „Hi”.

czytaj także: Czy czytasz? Rusza kolejna odsłona akcji promującej czytelnictwo

Na ostatnim ujęciu widzimy już tylko Nicka, który niespodziewanie wita nas po francusku. Fani serii, którzy czyteli trzeci tom komiksu Heartstopper doskonale wiedzą dlaczego. W drugim sezonie czekać nas będzie szkolna wycieczka do Paryża. Czy coś ciekawego wydarzy się w stolicy miłości?

Heartstopper: sezon 2 – nowi aktorzy

Na instagramowym profilu Netflixa i serialu Heartstopper pojawiło się też nowe zdjęcie z planu. Widzimy na nim bohaterów występujących w 2 sezonie produkcji. Każdy został opatrzony podpisem. Co ciekawe na fotografii pojawiły się aż trzy nowe postaci, które będą nam towarzyszyć w kolejnej serii. 

Poniżej możecie zobaczyć udostępnione zdjęcie:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez See-Saw Films (@see_saw_films)

Jedną z nowych postaci jest James McEvan, czyli bohater, który nie pojawił się w komiksowym pierwowzorze. Na ten moment ciężko stwierdzić, jaka będzie jego rola w produkcji, wiemy jednak, że będzie on uczniem w szkole Truman. W tej roli wystąpi Bradley Riches.

Kolejna nowa postać to Sahar Zahid, którą mogą kojarzyć fani komiksów. Był to również jedyny bohater serialu, przy którym Netflix zdecydował się na otwarty casting. Każdy więc, kto spełnił wymagania, mógł kandydować do tej roli. Szukano aktora plus size identyfikującego się jako kobieta lub osoba niebinarna, a także z południowo-azjatyckimi korzeniami. 

czytaj także: Oto największa ksiązka świata. Waży 17 kg i nie da się jej przeczytać

Trzecią nową postacią jest Pan Farouk, który także pojawił się w komiksach. Mężczyzna jest nauczycielem przyrody w szkole Truman. W komiksie to on wraz z Panem Ajayi opiekował się wycieczką we Francji. W tej roli wystąpi Nima Taleghani.

Heartstopper – wyjątkowy cykl komiksów

Serial Heartstopper w głównej mierze oparty jest na komiksach stworzonych przez Alice Oseman. W Polsce na tę serię składają się kolejno cztery części: tom 1, tom 2, tom 3 i tom 4. Ostatnio na rynku pojawiła się również nowelka zatytułowana Nick i Charlie. Krótka publikacja opowiada o tym, co wydarzyło się w momencie, gdy Nick musiał wyjechać na studia, a Charliego czekał jeszcze rok nauki w szkole. 

W listopadzie na półki księgarń trafił natomiast Heartstopper. Yearbook. Na książkę składa się wiele ekskluzywnych treści i materiałów ze świata Heartstoppera. Autorka zamieściła w nim mnóstwo dodatkowych opowiadań, obrazków, czy ciekawostek na temat ulubionych bohaterów.

Książka Heartstopper. Yearbook jest dostępna w przedsprzedaży:

Tagi: heartstopper, lgbtq, lgbt, seriale LGBT,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Heartstopper
Alice Oseman9
Okładka książki - Heartstopper

Charlie i Nick chodzą do liceum dla chłopców. Charlie jest wyoutowanym gejem, Nick gra w rugby i jeszcze chwilę wcześniej był zakochany w dziewczynie....

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Lustrzane serce
Anna Purowska
Lustrzane serce
Pokaż wszystkie recenzje