Mateusz Gessler serwuje kolejne wyzwania! - 6 odc. 7 edycji „Hell's Kitchen”

Data: 2022-10-05 12:38:01 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Polsat po raz kolejny oferuje widzom kulinarne zmagania w ramach prowadzonego obecnie przez Mateusza Gesslera programu, widzowie mogą się przekonać, czy uda im się osiągnąć sukces. Co wydarzy się tym razem w [NR] odcinku programu Hell's Kitchen? Kto tym razem odpadnie?

Obrazek w treści fot. Chinh Le Duc on Unsplash

6 odc. Hells Kitchen - 7 edycja – co się wydarzy?

W 6 odcinku emocje po poprzednim epizodzie opadły, a co za tym idzie, uczestnicy ponownie muszą się zabrać do pracy, aby zapewnić sobie dalszą współpracę oraz możliwość realizowania się dalej w kolejnych epizodach.

Mateusz Gessler po raz kolejny wymyślił specjalne wyzwania, które weryfikować będą szansę poszczególnych celebrytów, dążących do zwycięstwa tym razem w najnowszej edycji Piekielnej Kuchni.

Hells Kitchen - 7 edycja odcinek 6 – kto odpadł?

Jeszcze nie wiemy, kto z uczestników, ostatecznie pożegna się z programem w 6 odcinku Hells Kitchen - 7 edycja. Po raz kolejny wsparciem i sous chefami zostali Robert Kondziela oraz Bartłomiej Krężel.

Przeczytaj też: Nadszedł czas na kolejne, kulinarne wyzwania! - 5 odc. 7 edycji „Hell's Kitchen”

6 odc. Hells Kitchen - 7 edycja – uczestnicy

Uczestnikami programu są Julia Oleś, pisarka i dziennikarka. Do załogi dołączył również Igor Łubkowski, influencer, uczestnik programu „Wyspa miłości". Na pokładzie „Piekielnej kuchni" gotują też Osuemhe Ugonoh (modelka), Hubert Jabłoński (strażak, miłośnik gotowania), Marcin Rybak (trener personalny), Karolina Stolarska-Bigos (tworząca sklep internetowy z dodatkami do wypieków), Jarek Gruda (pizzerman, dawniej właściciel food trucka), Agata Wójcik (pracownica fabryki czekolady, dawniej sushi master), Michał Kurczewski (szef kuchni z Gdańska), Marta Spilarewicz (dawniej kelnerka i pomoc kuchenna, obecnie kucharka), Kamil Krupicz (aktor), Anna Anklewicz (szefowa kuchni, samotna matka), Maciej Adamczyk (standuper, konferansjer). 

Hells Kitchen - 7 edycja odc. 6 – gdzie zobaczyć?

Omówiony dziś 6 odcinek Hells Kitchen - 7 edycja zagości w telewizji Polsat w nadchodzącą środę, 5 października bieżącego roku o godzinie 20:00. Wszystkie epizody dostępne są na polsatgobox.pl

Czytaj również: Polowanie na łowcę – Obrzydliwy Łowca stanie się ofiarą

Hells Kitchen - 7 edycja – książka dla fanów programu

Telewizyjny program Hells Kitchen - 7 edycja rozwija się z kolejnymi epizodach, zapewniając widzom zmagania celebrytów, zaproszonych przez Polsat do współpracy i zabawy. Tę być może zagwarantuje Wam książka sporządzona przez Inę Rybarczyk, uczestniczka programu, która... odpadła już na etapie 2 epizodu! To właśnie jej przemyślenia znajdziecie w książce Łowcy smaków.

Książkę „Łowcy smaków" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: muzyka, taniec, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota Wójcik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Pokaż wszystkie recenzje