Hotel Paradise 8 – przed nami 17 i 18 odc. Wieczorna randka i kolejne konflikty - poznajcie streszczenie

Data: 2024-04-02 14:30:01 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Po Rajskim Rozdaniu aż zawrzało w wietnamskim raju! Pojawi się kolejny nowy uczestnik! Będzie też okazja na randkę pod gwiazdami… Poznajcie streszczenie 17 i 18 odc. 8 edycji Hotelu Paradise!

Hotel Paradise 8 kadr z odcinka programufot. x-news / mat. prasowe

Po wielkanocnej przerwie, Hotel Paradise powraca, a wraz z nim – kolejne dramaty w życiu jego mieszkańców. Koniecznie przeczytajcie streszczenie 17 i 18 odc. najnowszej edycji popularnego randkowego show!

Hotel Paradise 8 odc. 17 – streszczenie

Dziewczyny odkrywają, że napisany został do nich list. Tylko kobiety mogą wziąć udział w specjalnej, sekretnej misji. Zadanie, które pozornie sprawia, że dotychczas napięta atmosfera, nieco się rozluźnia. Na jaw szybko wychodzą jednak kolejne niesnaski między mieszkańcami Hotelu.

Przeczytaj także: Akacjowa 38 - 349 odc. Mauro zamartwia się o Humildad przetrzymywaną przez księdza. Streszczenie 349 i 350 odc.

Wkrótce uczestnicy programu będą musieli podjąć kolejne wyzwanie i wziąć udział w prawdziwym turnieju. Nagroda będzie nie byle jaka, bo puchar Hotelu Paradise. Oprócz tego w ramach całuśnej gry ktoś wygra romantyczną randkę pod rozgwieżdżonym niebem na rajskiej plaży. Czy pomoże to w miłosnych wyznaniach? 

Hotel Paradise 8 odc. 17 – kiedy w tv? 

17 odc. 8 edycji Hotelu Paradise będzie można zobaczyć na TVN 7 we wtorek, 2 kwietnia 2024 r. o godz. 20:00. Wcześniej z odcinkiem mogli zapoznać się subskrybenci platformy Player.pl, gdzie Hotel Paradise emitowany jest przedpremierowo. 

Hotel Paradise 8 odc. 18 opis 

A co wydarzy się w 18 odcinku programu? Okazuje się, że dojdzie do zmian w sypialniach, przez co część z uczestniczek i uczestników na poważnie zacznie myśleć o zmianie swojej pary. Dobiegamy też do połowy edycji, a to oznacza, że niektórzy mieszkańcy Hotelu zaczynają coraz bardziej angażować się w relacje. W tym – w relacje fizyczne. 

Przeczytaj także: Pierwsza miłość - 3787 odc. Kamil zostaje aresztowany?! Streszczenie 3787 odcinka

Wkrótce pojawi się też zupełnie nowy uczestnik, który może jeszcze bardziej namieszać, niż niedawne Rajskie Rozdanie i pojawienie się przystojnego Oskara. 

Hotel Paradise 8 odc. 18 – kiedy będzie? 

W telewizji 18 odc. wyemitowany zostanie o 20:00 w środę, 3.04.2024 r. Widzowie, którzy nie mogą doczekać się następnego epizodu, będą mogli zobaczyć odcinek po godz. 21:30 we wtorek, 2.04 na Playerze. 

Przeczytaj także:


Tagi: hotel paradise, program rozrywkowy,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
Pokaż wszystkie recenzje