reklama

Dziś rusza „Hotel Paradise: All Stars”! Co wiadomo o nowym reality show? 

Data: 2023-05-25 11:49:48 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Od dziś na antenie TVN 7 rozpocznie się emisja programu Hotel Paradise All Stars. Klaudia El Dursi powróci w roli prowadzącej nowy format, a obok niej pojawią się najbardziej charyzmatyczni uczestnicy dotychczasowych edycji programu Hotel Paradise

Obrazek w treści Dziś rusza „Hotel Paradise: All Stars”! Co wiadomo o nowym reality show?  [jpg]fot. mat. promocyjne / x-news

W czwartek wieczorem na antenie TVN 7 zobaczymy pierwszy odcinek nowego programu typu reality show Hotel Paradise All Stars, który poprowadzi Klaudia El Dursi – modelka i prezenterka, a także gospodyni programu Hotel Paradise. Co warto wiedzieć na temat produkcji? 

Hotel Paradise All Stars – nowy format ze znanymi bohaterami

Najnowsza propozycja grupy TVN to prawdziwa gratka dla wszystkich dotychczasowych fanów programu Hotel Paradise. Na rajską wyspę powraca nie tylko prowadząca show, ale także uczestnicy dotychczasowych sezonów programu. Dawni uczestnicy Hotelu Paradise powracają i kolejny raz mają szansę na to, by znaleźć miłość. Będą mieli także okazję, by odegrać się na tych, którzy w poprzedniej edycji ich zawiedli. A może zakopią topór wojenny i po prostu będą się dobrze bawić? Tego wszystko dowiedzą się widzowie już wkrótce. 

Hotel Paradise All Stars – uczestnicy

Kim są uczestnicy najnowszego reality show Hotel Paradise All Stars? Przedstawiamy krótkie sylwetki osób, które tym razem trafiły na rajską wyspę! 

Basia Pędlowska – Hotel Paradise All Stars 

Basia Pędlowska - Hotel Paradise All Starsfot. mat. prasowe / x-news

Wzięła udział w 3. sezonie programu Hotel Paradise. Była to jedna z ulubionych uczestniczek w historii programu, która w 3 edycji tworzyła parę wraz z Krystianem. Ostatecznie jednak pozostała singielką – podczas finału wraz z Krystianem rozbili kulę, dzieląc się wygraną wraz z Bibi oraz Simonem. Teraz Basia powraca i ma nadzieję na dobrą zabawę. 

Julia Skrodzka – Hotel Paradise All Stars 

Julia Skrodzka - Hotel Paradisefot. mat. prasowe / x-news

Na rajską wyspę ponownie wkroczy także Julka Skrodzka, która trafiła do drugiej edycji Hotelu Paradise. W trakcie swojego udziału show próbowała nawiązać relację wraz z Kamilem. Oboje mieli jednak silne temperamenty, przez co ostatecznie nie udało im się stworzyć związku. Udział w Hotel Paradise All Stars traktuje jako szansę na pokazanie nowej, dojrzalszej wersji siebie. 

Natalia „Nana” Majos – Hotel Paradise All Stars 

Nana - Hotel Paradise All Starsfot. mat. prasowe / x-news

Pamiętacie Nanę? Dziewczyna pojawiła się w 4. edycji Hotelu Paradise. Wówczas uczestniczka znalazła się w finale wraz z Łukaszem, z którym tworzyła parę. Ich związek miewał zarówno wzloty, jak i upadki. Po zakończeniu programu Nana i Łukasz przez niemal 2 lata byli ze sobą, tworząc szczęśliwy związek. Teraz Nana powraca, ekscytując się szaloną wyprawą. 

Łukasz „Blondino” Książkewicz – Blondino Latino – Hotel Paradise All Stars 

Blondino Hotel paradisefot. mat. prasowe / x-news

Nie tylko panie, ale również i panowie pojawią się w Hotelu Paradise All Stars. Wśród męskiej części uczestników znalazł się Łukasz, którego widzowie przede wszystkim znają za sprawą przezwiska Blondino. Niezwykle pozytywny uczestnik pierwszej edycji show tworzył parę z Martyną. Teraz powraca na wyspę i ma nadzieję, że pozna kolejnych świetnych znajomych.

Grzegorz – Grzesiula – Hotel Paradise All Stars 

Grzesiula Hotel Paradise All Starsfot. mat. prasowe / x-news

Grześka nie trzeba przedstawiać widzom ostatniej edycji Hotelu Paradise. W 6. sezonie show chłopak zawarł wiele znajomości, ostatecznie w programie związał się z Magdą, z którą dotarł do finału. Po zakończeniu show nie kontynuował z nią jednak znajomości, zamiast tego poświęcając się rozwojowi kariery w internecie. W nowym formacie liczy na znalezienie miłości.  

Hotel Paradise All Stars – ile odcinków? 

Najnowszy program Hotel Paradise All Stars składać ma się z 24 odcinków. W czwartki i piątki na antenie TVN 7 będziemy mogli zobaczyć po jednym nowym epizodzie. 

Hotel Paradise All Stars – kiedy premiera poszczególnych odcinków? 

Reality show zadebiutuje na antenie TVN 7 pod koniec maja. Pierwszy odcinek zobaczymy już w czwartek, 25 maja 2023 r. Poniżej prezentujemy listę nadchodzących odcinków wraz z datami emisji: 

Hotel Paradise All Stars – odcinek 1 – 25.05.23 r., 20:00 TVN 7 

Do słynnego Hotelu powracają uczestnicy poprzednich edycji. Do tej pory nie wiedzieli dokładnie, z kim spotkają się w hotelu. Na rajskiej wyspie zameldowuje się m.in. Basia, Nana oraz Julia – przeczytaj pełne streszczenie odcinka.

Hotel Paradise All Stars – odcinek 2 – 26.05.23 r., 20:00 TVN 7 

Singielki na razie zawiązują pierwsze przyjaźnie między sobą, zapoznają się także z wiadomościami tekstowymi od panów, które zostały im przekazane w nietypowy sposób. - omówienie epizodu

Wkrótce premiera kolejnych odcinków:

  • Hotel Paradise All Stars – odcinek 3 – 01.06.23 r., 20:00 TVN 7 
  • Hotel Paradise All Stars – odcinek 4 – 02.06.23 r., 20:00 TVN 7
  • Hotel Paradise All Stars – odcinek 5 – 08.06.23 r., 20:00 TVN 7 
  • Hotel Paradise All Stars – odcinek 6 – 09.06.23 r., 20:00 TVN 7

Hotel Paradise All Stars – gdzie zobaczyć?

Reality show Hotel Paradise All Stars będzie można oglądać na antenie TVN 7. Powtórki emitowane będą także na TVN Style. Oprócz tego program będzie można zobaczyć również w internecie – za pośrednictwem serwisu Player.pl.

 

Tagi: hotel paradise,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
S. Kaid-Salah Ferrón
Elektromagnetyzm i jego tajemnice
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Nić przeznaczenia
Anna Sakowicz
Nić przeznaczenia
Mąciciel
Paweł Beręsewicz
Mąciciel
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Podróż w niechciane
Danuta Chlupová
Podróż w niechciane
Pokaż wszystkie recenzje