Przyjaciółki, które napisały razem książkę. Zobacz spotkanie z autorkami "I nigdy cię nie opuszczę!"

Data: 2021-07-29 10:11:37 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

I nigdy cię nie opuszczę to wciągająca, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe. Wiktoria, Laura i Agata, znane z brawurowej powieści I ja ciebie też!, starają się łączyć karierę w telewizji z życiem rodzinnym i porywami serca. Czasem wynika z tego niezły bałagan, ale zawsze jest wesoło!

Z okazji premiery na serwisach społecznościowych portalu Granice.pl odbyło się wyjątkowe spotkanie online z autorkami książki – Katarzyną Kalicińską, Zuzanną Dobrucką oraz Beatą Harasimowicz. Zachęcamy do zobaczenia zapisanego nagrania ze spotkania live: 

W czasie spotkania Danuta Awolusi rozmawiała z autorkami na temat najnowszej powieści I nigdy cię nie opuszczę. O czym jest nowa książka trzech przyjaciółek (nie tylko) po piórze? 

Jeśli pracujesz w telewizji, gala Złotych Kamer to dla ciebie najważniejszy wieczór roku. Ale dla trzech przyjaciółek będzie znaczył o wiele więcej...

Wiktoria otrząsa się po współpracy z toksyczną gwiazdą muzyki pop i planuje drugie małżeństwo z Karolem, swoim byłym mężem. Tymczasem nad jej karierą zawodową zbierają się ciemne chmury, a jakby tego było mało, na dziesięć tygodni przed ślubem marzeń na jaw wychodzi szokująca rodzinna tajemnica.

Laura niedawno straciła ukochaną pracę, a w dodatku postanowiła rzucić alkohol. Niestety, branżowe gale to najgorsze możliwe miejsce dla świeżo upieczonej abstynentki, a jej nowy szef nie należy do aniołów. Czy Laura poradzi sobie z presją?

Agata stanęła na rozdrożu. Jej nowy chłopak to lekarz, który w sylwestrową noc spektakularnie ocalił jej życie. Ale podczas gali Złotych Kamer wpada na Kinga, swoją dawną wielką miłość. Między tą dwójką mocno zaiskrzy. Kłopot w tym, że Agata ma już przecież swojego Artura, a King — żonę...

Żyli długo i szczęśliwie? Do ślubu jeszcze wszystko może się zmienić...

Książkę I nigdy cię nie opuszczę kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

Zobacz także

Książka
I nigdy cię nie opuszczę!
Katarzyna Kalicińska4
Okładka książki - I nigdy cię nie opuszczę!

Wciągająca, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe. Wiktoria, Laura i Agata, znane...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo