„Jutro należy do nas”: Martin oraz Anna znikają! Co wydarzy się w 3 i 4 odcinku? 

Data: 2022-03-26 09:33:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Jutro należy do nas to nowa, francuska serialowa propozycja przygotowaną przez Telewizję Polską na soboty oraz niedziele. W trzecim epizodzie Anna wybudzi się w końcu ze śpiączki, natomiast w czwartym odcinku kobieta wraz z Martinem znikną! Co jeszcze wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu? 

Obrazek w treściFot. tvp.pl

Seria Jutro należy do nas to najnowszy serial kryminalny, który w ostatnim czasie zadebiutował na antenie TVP 1. W naszym nowym artykule przybliżamy Wam streszczenia 3 i 4 odcinka serialu Jutro należy do nas. Co tym razem spotka bohaterów?

Jutro należy do nas – odcinek 3 opis

W 3 odcinku serialu Jutro należy do nas wciąż nie możliwe jest jednoznacznie określenie kto i jak dokonał zniszczenia kutra. Zdaniem policji, jedną z przyczyn był najpewniej wcześniej podłożony ładunek wybuchowy. Motywy oraz sprawca pozostają nieznane....

Czytaj także: „Jutro należy do nas”: Maxime jest sprawcą wybuchu? Co wydarzy się w 2 i 3 odcinku?

Annie powoli udaje się odzyskać przytomność oraz dojść do siebie. Chloe dobrze się nią zaopiekowała, choć amnezja nie daje za wygraną. Niebawem w dodatku okaże się, że kobieta będzie oczekiwać dziecka!

Jutro należy do nas – odcinek 3 kiedy w TV? Gdzie zobaczyć? 

Jutro należy do nas to nowy serial, który emitowany jest jedynie w weekendy. 

Czytaj także: Anna - kolejna filmowa produkcja Luca Bessona

3 odcinek produkcji na antenie TVP 1 zadebiutuje już 27 marca 2022 roku o godzinie 14:55. 

Jutro należy do nas – odcinek 4 opis 

Co jeszcze wydarzy się w serialu Jutro należy do nas? W 4 odcinku serii dojdzie do tajemniczego zniknięcia Anny oraz Martina, a jakby tego było mało poszukiwania przeprowadzone przez Chloe oraz Karima nie dają efektów.

Czytaj także: "Avengers: Koniec gry" – Wszystko da się naprawić?

Policję coraz bardziej pochłania sprawa wybuchu, w końcu pojawia się motyw, którym może być zemsta. Maxime zostaje wypuszczony z aresztu, natomiast Flore odkrywa kłamstwa Martina, ten mógł wiedzieć o bliskiej relacji Lyesa oraz Anny....

Jutro należy do nas – odcinek 4 gdzie zobaczyć? Kiedy w TV?

Najnowszy odcinek serialu Jutro należy do nas można będzie zobaczyć dopiero w przyszłym tygodniu. 

Czytaj także: Przyrzeczenie – Miłość w cieniu nadchodzącej rzezi...

4 odcinek serialu Jutro należy do nas, trafi na ekrany telewizji w kolejną w sobotę, 26 marca 2022 roku o godz. 14:55 na antenie TVP 1. 

Jutro należy do nas – książka 

Serial kryminalny Jutro należy do nas to produkcja, która powstała na podstawie autorskiego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, której fabuła bezpośrednio odnosiłaby się do wątków przedstawianych w serialu. 

Broadchurch - książka

Zamiast tego możemy polecić Wam powieść Broadchurch, która inspirowana jest brytyjskim serialem kryminalnym o tym samym tytule. Powieść ta opowiada o losach pary policjantów, która musi rozwikłać zagadkę morderstwa małego chłopca w sennym angielskim miasteczku. 

Książkę już teraz kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy