Trzecia książka Karoliny Szostak już niebawem?

Data: 2018-09-18 20:13:49 Autor: mojebestsellery
News - Trzecia książka Karoliny Szostak już niebawem?

Karolina Szostak to dość popularna prezenterka telewizyjna. Znana jest z prowadzenia programów wiadomości sportowych w jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w kraju. Szostak wydała też dwie książki, których była współautorką, a niebawem – na rynku pojawi się trzecia z nich.

Jak się okazuje, niebawem na księgarskich półkach znaleźć będziemy mogli trzecią książkę Karoliny Szostak. A właściwie książkę, którą – przynajmniej w założeniu – współtworzyła. Jest to kolejna książka celebrytki, która mówi nie o niczym innym, jak o odchudzaniu.

Prezenterka nigdy nie ukrywała, że nie należy do najszczuplejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zresztą – podkreślała to wielokrotnie w wypowiedziach, a chyba najlepiej podsumowuje to książka Moja spektakularna metamorfoza. Oprócz tego Szostak wydała także książkę Mój spektakularny detoks.

Tym razem jednak książka Szostak mówić będzie o sokach i koktajlach… Podobnie jednak jak przy poprzednich książkach, tak i przy tej pomagała jej druga osoba. Współautorką książki Moje spektakularne soki i koktajle jest Marta Kordyl, która jako pierwsz na swoim Instagramie pokazała okładkę nowej książki sygnowanej zdjęciem celebrytki.

Jesteśmy ciekawi, co tym razem znajdzie się w nowej książce Karoliny Szostak. I czy przepisy z niej pochodzące spektakularnie odmienią życie jej czytelników.

Fot. użyta w nagłówku: Fryta 73, Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka