Trzecia książka Karoliny Szostak już niebawem?

Autor: mojebestsellery
News - Trzecia książka Karoliny Szostak już niebawem?

Karolina Szostak to dość popularna prezenterka telewizyjna. Znana jest z prowadzenia programów wiadomości sportowych w jednej z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w kraju. Szostak wydała też dwie książki, których była współautorką, a niebawem – na rynku pojawi się trzecia z nich.

Jak się okazuje, niebawem na księgarskich półkach znaleźć będziemy mogli trzecią książkę Karoliny Szostak. A właściwie książkę, którą – przynajmniej w założeniu – współtworzyła. Jest to kolejna książka celebrytki, która mówi nie o niczym innym, jak o odchudzaniu.

Prezenterka nigdy nie ukrywała, że nie należy do najszczuplejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Zresztą – podkreślała to wielokrotnie w wypowiedziach, a chyba najlepiej podsumowuje to książka Moja spektakularna metamorfoza. Oprócz tego Szostak wydała także książkę Mój spektakularny detoks.

Tym razem jednak książka Szostak mówić będzie o sokach i koktajlach… Podobnie jednak jak przy poprzednich książkach, tak i przy tej pomagała jej druga osoba. Współautorką książki Moje spektakularne soki i koktajle jest Marta Kordyl, która jako pierwsz na swoim Instagramie pokazała okładkę nowej książki sygnowanej zdjęciem celebrytki.

Jesteśmy ciekawi, co tym razem znajdzie się w nowej książce Karoliny Szostak. I czy przepisy z niej pochodzące spektakularnie odmienią życie jej czytelników.

Fot. użyta w nagłówku: Fryta 73, Wikimedia Commons / CC BY-SA 2.0

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Reklamy
Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Poszukiwana
Sophie McKenzie
Poszukiwana
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Chłopak z Francji
Hilary Freeman
Chłopak z Francji
Pokaż wszystkie recenzje