Kochaj i tańcz – roztańczona historia miłosna

Data: 2020-06-25 19:02:24 Autor: Patryk Obarski
News - Kochaj i tańcz – roztańczona historia miłosna

Kochaj i tańcz to popularna polska komedia, która mówi o nietypowym uczuciu pomiędzy dziennikarką a tancerzem. 

Kochaj i tańcz to jeden z najpopularniejszych romantycznych filmów telewizyjnych w ostatnich latach. Roztańczona produkcja z udziałem Izabelli Miko oraz Mateusza Damięckiego wyemitowana zostanie ponownie pod koniec czerwca. 

Kochaj i tańcz – opis 

O czym jest film Kochaj i tańcz? Produkcja przedstawia losy Hanny, młodej dziennikarki, która twardo stąpa po ziemi. Ma już bowiem zaplanowane swoje życie w najdrobniejszym szczególe – także życie miłosne. Hania bowiem już wkrótce ma wyjść za mąż. 

Czytaj także: Wyspa strachu – przerażający miesiąc miodowy

Niespodziewanie do kraju przyjeżdża akurat ojciec Hanny, Jan Kettler, który przed laty porzucił swoją rodzinę, by realizować się zawodowo jako choreograf i tancerz. Teraz, powracając do Warszawy, otwiera szkołę tańca, a na jeden z kursów zapisuje się sama Hanna, by móc z ukrycia poznać tatę. 

Niespodziewanie na zajęciach poznaje Wojtka, marzącego o karierze tancerza młodego chłopaka, z którym nawiązuje ciekawą relację. 

Kochaj i tańcz – obsada

Kto wystąpił w filmie Kochaj i tańcz? W postać Hanny wcieliła się Izabella Miko, z kolei Wojciecha zagrał Mateusz Damięcki. 

Czytaj także: Słyszeliście o Morganach? – ukrywając się przed zabójcą 

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Rafał Królikowski, Katarzyna Figura, Krzysztof Globisz, Jacek Koman oraz Katarzyna Herman. 

Kochaj i tańcz – gdzie obejrzeć?

Film Kochaj i tańcz dość często pojawia się w telewizji. niebawem zobaczyć go będzie można w czwartek, 25 czerwca o godzinie 22:00 na antenie stacji TVN. 

Czytaj także: Dorwać Smarta – agenci z przypadku

Film zobaczyć można także w Internecie za pośrednictwem jednego z serwisów VOD. 

Kochaj i tańcz – opinie 

Film Kochaj i tańcz spotkał się z dość różnymi opiniami. Część widzów uznała tę produkcję za dobrą, lecz niewymagającą wieczorną produkcję, inni z kolei zauważyli niespójność logiki fabuły i narzekali na zwyczajną nudę, 

Kochaj i tańcz – książka

Chociaż film powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, to w 2009 r. na ryku ukazała się także książka, która nawiązywała do filmu Kochaj i tańcz. Niestety, publikacja nie jest już dostępna w sprzedaży. 

Czytaj także: Inna kobieta – zemsta kochanek

Zamiast tego zaproponować możemy Wam inną książkę – Wszystkie kochanki naszego taty. Nowa publikacja M. Kalickiej przedstawia losy dwóch sióstr, które pewnego dnia zostają opuszczone przez matkę i ich wychowaniem zaczyna zajmować się ojciec, podstarzały muzyk rockowy. 

Książkę Wszystkie kochanki naszego taty w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kochaj i tańcz 20 lat wcześniej
Manula Kalicka0
Okładka książki - Kochaj i tańcz 20 lat wcześniej

Rok 1983. Basia, nieśmiała studentka romanistyki, poznaje Janka, utalentowanego tancerza. Wkrótce połączy ich pierwsza, młodzieńcza miłość, która jednak...

dodaj do biblioteczki