Komisarz Alex: sezon 19 - odc. 239: Podczas wesela ginie panna m這da. Opis 239 i 240 odcinka. Co si wydarzy?

Data: 2023-12-02 09:38:21 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Na kanale TVP 1 emitowany jest polski serial kryminalny, przedstawiający dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej w mieście Łodzi. Serial nosi tytuł Komisarz Alex i dziś debiutuje w kolejnych odcinkach odcinków dziewiętnastego sezonu, w którym dochodzi do zabójstwa młodej kobiety, panny młodej Co wydarzy się w 239 i 240 odcinku nowego sezonu? 

Kadr z serialu "Komisarz Alex" od TVP 1. Zdjęcie: TVP VOD

Komisarz Alex 19: Złoty gwizdek – opis 239 odcinka serialu

W 239 odcinku serialu Komisarz Alex, zatytułowanym Złoty gwizdek, podczas wesela umiera panna młoda, niejaka Ania Konwicka. Przybyły na miejsce lekarz stwierdza, że została otruta. Zaczyna się śledztwo, dzięki któremu śledczy wiedzą, że otruta został cyjankiem, który przeniknął do jej ciała przez usta. Okazuje się, że narzędziem zbrodni był gwizdek, znaleziony niedaleko ciała. Śledztwo prowadzone przez Sochonia w sali weselnej ujawnia, że wśród jednych z prezentów dla pary młodej znajduje się bilecik. Wynika z niego, że ofiarą miał być Karol Konwicki, a nie jego żona. 

Czytaj również: Obietnica - 1 i 2 odcinek streszczenie. Tajemnicze zaginięcie sprzed lat

Policjanci postanawiają go przesłuchać, ale okazuje się, że też nie żyje. Przyczyną śmiercią był wybuch ładunku umieszczonego w paczce podrzuconej pod jego drzwi. Niedługo później śledczy odkrywają szokujące informacje o przeszłości mężczyzny, z zawodu sędziego siatkówki męskiej. 

Komisarz Ale 19: Złoty gwizdek – gdzie i kiedy obejrzeć 239 odcinek serialu?

Premiera 239 odcinka serialu Komisarz Alexse 19: Złoty gwizdek zaplanowana została na sobotę, 2 grudnia 2023 na godzinę 20:35 na antenie telewizji TVP 1. Powtórka w niedzielę, 3 grudnia na TVP 1- godz. 14:20. 

Czytaj również: „Lipowo” 7 i 8 odcinek: Wściekły Ziętar próbuje powstrzymać policję. Co wydarzy się dziś w telewizji? 

Serial można oglądać na platformie TVP VOD. 

Komisarz Alex 19: Gangsterskie tajemnice – opis 240 odcinka serialu

W 240 odcinku serialu Komisarz Alex:19: Gangsterskie tajemnice tym razem poznajemy historię zwabionego w pułapkę, przez Nikę, tancerkę erotyczną, na polecenie gangstera Suchego, właściciela nocnego klubu, Buras. Mężczyzna ginie, ale przed śmiercią udaje mu się jednak ciężko zranić Krejzola, jednego z gangsterów. Ten ostrzega Ninę, że Suchy będzie chciał się jej pozbyć. Mówi także, że zaczął współpracować z CBŚ. Chce by też poszła na taki układ. Gangster umiera. Nina zabiera z jego szyi pendrive z informacjami o działalności gangu Suchego.

Czytaj również: „Lipowo” 6 odcinek: Szokujące odkrycie pod koniec odcinka! Streszczenie 6 i 7 odc. „Lipowa”

Niebawem policjanci znajdują ciała Burasa i Krejzola. Alex, policyjny pies znajduje natomiast płatek kosmetyczny ze śladami szminki. Dzięki niemu Andrzej dociera do Niki. Kobieta, wiedząc, że grozi jej wielkie niebezpieczeństwo postanawia oddać policji pendrive. Rezygnuje, kiedy dowiaduje się, że Suchy porwał jej młodszego brata. 

Krok od nieba: Gangsterskie tajemnice – gdzie i kiedy można obejrzeć 240 odcinek serialu?

Premiera 240 odcinka serialu Komisarz Alex: sezon 19: Gangsterskie tajemnice zaplanowana została na sobotę, 2 grudnia 2023 na godzinę 20:35 na antenie telewizji TVP 1. Powtórka w niedzielę, 10 grudnia na TVP 1 o godz. 14:25. i w środę, 13 grudnia, o 22:20, na TVP HD. 

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje w Trzcielu – restauracja Incognito / Szynk u Tasi Terleckiej. Co się wydarzy?

Serial można oglądać na platformie TVP VOD.

Komisarz Alex - książki

Komisarz Alex to serial, którego scenariusz powstał na bazie własnego pomysłu, na własnym scenariuszu. Co oznacza, że serial nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną kryminalną książkę, której tytuł brzmi Piętno, a autorem jest Karolina Kasprzak-Dietrich.

Książkę "Piętno" wydawnictwa Inne w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Komisarz Alex, seriale, seriale kryminalne, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To co w 郾iegu
Sean Adams
To co w 郾iegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemia雟ki ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane r騜e
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane r騜e
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umar造ch
Bora Chung
Sny umar造ch
Poka wszystkie recenzje