Książka ze zdjęciami - magiczny prezent dla każdego!

Data: 2023-12-08 10:49:22 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Autor X
udostępnij Tweet

Obrazek w treści Książka ze zdjęciami - magiczny prezent dla każdego! [jpg]


Czy wiesz, że u schyłku swego życia ludzie najbardziej doceniają wspomnienia? Nie piękny dom, który wybudowali; nie samochód, który kupili za oszczędności, nie setki mniej lub bardziej wartościowych przedmiotów, którymi zostali obdarowani. To wspomnienia okazują się najbardziej wartościowe. A te z kolei utrwalane są na zdjęciach. Podaruj bliskiej osobie wspomnienia, przygotowując samodzielnie wyjątkową fotoksiążkę na święta.

Komu warto podarować fotoksiążkę?

Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że nie ma na świecie osoby, dla której personalizowana fotoksiążka nie byłaby trafionym prezentem. Jest to bowiem wyjątkowo elastyczny produkt. 

Możesz umieścić w nim zdjęcia ze ślubu i miesiąca miodowego, by podarować taką fotoksiążkę swojej drugiej połówce. Albo rozłóż fotografie swoich dzieci i podaruj nowoczesny album dziadkom.

Nie warto jednak poprzestawać na rodzinie. W fotoksiążce uwiecznić możesz wakacyjny wyjazd z przyjaciółmi, ważne wydarzenia biznesowe z ostatniego roku albo perypetie Twoich domowych zwierzaków. 

Popuść wodze fantazji i stwórz fotoksiążkę, która pozwoli Tobie i Twoim bliskim wspominać piękne chwile przez wiele kolejnych lat.

Prezent dla kogoś z przyszłości?

Wielu współczesnych rodziców zakochanych bez reszty w swoich dzieciach fotografuje je niemal bezustannie. Nie ma w tym nic złego. Jednak weź pod uwagę, że gdy Twój maluch dorośnie, będzie miał masę swoich zdjęć i niewiele wspólnych z rodzicami.

Już teraz zacznij to zmieniać. Róbcie sobie wspólne zdjęcia na co dzień i przy ważnych wydarzeniach. Fotografie umieść w fotoksiążce i zleć jej wywołanie. Taki prezent będzie dla Twojego dziecka wart więcej niż wszystkie podarki tego świata. Dzięki niemu będzie w stanie przywoływać odległe i zamazujące się już wspomnienia, gdy i on dożyje sędziwego wieku.

Przygotowanie fotoksiążki? To nie może być trudne!

Projektowanie fotoksiążki na prezent jest banalnie proste. Kreator dostępny na stronie cewe.pl bowiem przeprowadzi Cię za rękę krok po kroku przez wszystkie czynności.

Zacznij od wyboru formatu, rodzaju papieru i okładki oraz opcjonalnych uszlachetnień (np. pozłacanych napisów). Możesz też zdecydować, czy chcesz, żeby fotoksiążka została zapakowana w pudełko prezentowe.

Następnie wybierz szablon i przejdź do projektowania. Układaj zdjęcia, dodawaj tekst i grafiki, zmieniaj tło. A jeśli w trakcie planowania uznasz, że Twoja fotoksiążka ma za mało stron, by zmieścić wszystkie zdjęcia – dodaj kilka kolejnych kartek. Twój projekt może mieć nawet 202 strony! Nie musisz się wiec ograniczać.

Gdy już stworzysz projekt – przeżyj wygenerowany wzór. Jeśli uznasz, że jest perfekcyjny – zamów fotoksiążkę. W ciągu zaledwie siedmiu dni będziesz trzymać ją w swoich dłoniach, by podarować komuś bliskiemu lub sprawić przyjemność sobie.

Zaangażowanie w tworzenie własnej fotoksiążki to nie tylko doskonały sposób na zachowanie wspomnień, ale także okazja do wyrażenia kreatywności. Wybierając zdjęcia, skup się na tych, które najlepiej oddają emocje i wydarzenia, które chcesz uwiecznić. Ułożenie ich w harmonijny sposób, zwracając uwagę na kompozycję i kolory, pozwoli stworzyć spójną i estetycznie przyjemną całość. Nie zapominaj o dodaniu osobistych opisów czy anegdot przy poszczególnych zdjęciach, co nada Twojej fotoksiążce unikalny i osobisty charakter. Dzięki dostępnym online narzędziom i aplikacjom, nawet bez doświadczenia w projektowaniu, możesz łatwo eksperymentować z układami i stylami, aby Twoja fotoksiążka stała się nie tylko zbiorem zdjęć, ale prawdziwą opowieścią pełną emocji i wspomnień.

Tagi: sponsorowany,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Czarcie Lustro
Magdalena Zimniak
Czarcie Lustro
Nielat
Piotr Kościelny
Nielat
Gwiazdy widzą wszystko
Danuta Korolewicz ;
Gwiazdy widzą wszystko
Medea z Wyspy Wisielców
Magda Knedler
Medea z Wyspy Wisielców
Głosujcie na Wilka!
Davide Cali ;
Głosujcie na Wilka!
Największy błąd
Olek Zielonka
Największy błąd
Wylot
Olesia Ivchenko
Wylot
Pokaż wszystkie recenzje