reklama

Nicholas Sparks pogratulował młodej parze… ze swojej powieści

Data: 2019-01-02 16:16:07 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet
News - Nicholas Sparks pogratulował młodej parze… ze swojej powieści

Ślub w Wigilię Bożego Narodzenia może brzmieć nieco nietypowo, ale to właśnie w ten dzień – 24 grudnia – na ślubnym kobiercu stanęła Miley Cyrus i Liam Hemsworth. I może nie byłoby w tym żadnej książkowej sensacji, gdyby nie fakt, że to właśnie książka Nicholasa Sparksa zbliżyła ich do siebie!

Miley Cyrus – znana ze swoich kontrowersyjnych występów i roli w serialu Disneya Hannah Montana i Liam Hemsworth (m.in.  wcielający się w rolę Gale'a w Igrzyskach Śmierci) poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka – ekranizacji powieści o tym samym tytule. Oboje zagrali tam główne role, a praca przy romantycznej historii sprawiła, że aktorzy bardzo się do siebie zbliżyli! Zostali wówczas parą nie tylko w popularnym filmie, ale także w prawdziwym życiu!

Na tyle, że przez wiele lat byli parą (choć z drobnymi przerwami, zwłaszcza w czasie przemiany Cyrus), a 24 grudnia stali się małżeństwem. Wzięty w tajemnicy ślub, na którym pojawili się tylko najbliżsi, szybko stał się sensacją Internetu, a wydarzenie skomentował nawet… Nicholas Sparks.

To sprawia mi taką radość. Gratulacje – tak na Twitterze napisał popularny autor. Swój wpis opatrzył także hashtagiem #TheLastSong.

Jak się okazuje, piękna miłość – pokonująca liczne przeszkody – zdarza się nie tylko w filmach. Ale także w show-biznesie.

Wszystkiego dobrego młodej parze!

Fot. materiały dystrybutora / Forum Film Poland

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje