"Mi這嗆 i medycyna": Czy Suzanne poradzi sobie? Co si zdarzy w 5 i 6 odc serialu na TVP 2?

Data: 2021-05-04 10:30:03 Autor: Tamer Adas

Serial Miłość i medycyna zaprezentuje widzom koniec okresu próbnego oraz zbliżający się egzamin, który będzie niezwykle ważny dla Erika i jego przyjaciół. Co jeszcze się stanie w 5 i 6 odcinku Miłość i medycyna?

Obrazek w treści

Miłość i medycyna to duński serial z 2018, emitowany w tygodniowym, wieczornym paśmie TVP 2. Co czeka widzów w pierwszych odcinkach?

Miłość i medycyna – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odc Miłość i medycyna? Ojciec Erika staje się ofiarą wypadku w pracy, przez co melduje się w szpitalu. Tam wniosek jest oczywisty... mężczyzna jest kompletnie pijany! Syn próbuje ukryć swoje pokrewieństwo, to jednak starcza tylko na kilka chwil....

Suzanne czuje się zmęczona, ma mocne nudności. Anna zadaje jej kilka trudnych pytań, po czym wraz z Lis przeprowadzają próbę ciążową. Po niej Anna stara się nakłonić Suzanne, do przeprowadzenia rozmowy z Bjornem.

Czytaj także: Recenzja serialu „Miłość i medycyna”. Duńczycy robią to dobrze

Bent i Nina Neergaard zgłaszają się do pracy na statku szpitalnym, by ratować ofiary wojny koreańskiej. Nie wiedzą, że oboje podejmują się tego zadania....

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Miłość i medycyna? Czwarty epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 5 maja na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Miłość i medycyna": Czy Suzanne jest w ciąży? Co się zdarzy w 4 i 5 odc serialu na TVP 2?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Miłość i medycyna – opis 6 odc

Co stanie się w 6 odc Miłość i medycyna? Minął okres próbnym, po którym uczniowie przygotowują się do egzaminów oraz ich wyników decydujących o możliwości kontynuowania studiów. W trakcie lekarskiego obchodu dochodzi do kłótni Erika oraz Beneta. Ordynator sygnalizuje, że zamierza go oblać.

Erik pomaga Ostegaardowi spakować się po pół roku pobytu, ten jednak nie chce opuścić placówki. Anna zastępuje Suzanne, pragnąc zapewnić jej możliwość wyspania się. Niestety zmęczenie dało się we znaki w trakcie egzaminu.

Czytaj także: Slumdog. Milioner z ulicy – Zwycięstwo było jego przeznaczeniem?

Ratunkiem w tej sytuacji ukazuje się Erik, natomiast Anna do końca nocy uczy kolegę. Suzanne na egzaminie radzi sobie doskonale, ale odpowiedź zostaje zatrzymana. Erik egzamin zdaje przy łóżku ponownie przybyłego pana Ostergaarda. Mężczyzna odmawia przyjęcia leku zleconego przez ordynatora.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Miłość i medycyna? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 5 maja 2021 roku od godziny 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Taxi – W pościgu za niemieckim gangiem

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Miłość i medycyna – książka

Serial Miłość i medycyna bazuje na własnym scenariuszu, mającym zapewnić spojrzenie na historię w lekkim, komediowym stylu. Po seansie być może będziecie mieli ochotę na zapoznania się z książką (niepowiązaną) o tym samym tytule Miłość i medycyna.

Książkę Miłość i medycyna kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesi帷a
Spowied Goebbelsa
Christopher Macht
Spowied Goebbelsa
A mia by happy end
Katarzyna Kalici雟ka
A mia by happy end
Czerwona ksi篹niczka
Sofka Zinovieff
Czerwona ksi篹niczka
Najwi瘯szy sekret
Rhonda Byrne
Najwi瘯szy sekret
Tajemnica Coca Coli
Micha Matlengiewicz
Tajemnica Coca Coli
Winny
Joanna Opiat-Bojarska
Winny
100 wesel i zagini璚ie
Magdalena Kubasiewicz
100 wesel i zagini璚ie
Poka wszystkie recenzje