"Mi這嗆 i medycyna": Erik wyje盥瘸 do Kanady.... Co si zdarzy w 7 i 8 odc 2 sezonu serialu?

Data: 2021-05-06 10:30:02 Autor: Tamer Adas

Serial Miłość i medycyna oficjalnie wszedł w drugi sezon na antenach Telewizji Polskiej, gdzie możemy poznać dalsze losy ukochanych bohaterów. Co jeszcze się stanie w 7 i 8 odcinku Miłość i medycyna?

Obrazek w treści

Miłość i medycyna to duński serial z 2018, emitowany w tygodniowym, wieczornym paśmie TVP 2 już za sprawą drugiego sezonu. Co czeka widzów w pierwszych odcinkach?

Miłość i medycyna – opis 7 odc

Co wydarzy się w 7 odc Miłość i medycyna? W szpitalu w Fredenslund zjawia się dziennikarz, pragnący dokładnie opisać losy studentów-lekarzy. Oddelegowany mu w roli przewodnika zostaje Bjorn, to właśnie on mierzy się z serią trudnych pytań. Mężczyzna zgadza się również, by zastąpić w późniejszym terminie Annę. Pan Holst cały narzeka na malutkiego Kaja, nie radzącego sobie z rozłąką z matką. Erik postanawia złamać przepisy, by zagwarantować im możliwość spotkania się.

Czytaj także: Recenzja serialu „Miłość i medycyna”. Duńczycy robią to dobrze

Anna stojąc w opozycji do Lis i przyjaciółek odnosi wrażenie, że otrzymuje od pewnego czasu mniej obowiązków, a w dodatku siostra Madsen zdaje się być dla niej przychylniejsza. To wzbudza spore podejrzenia dziewczyny. Neergaard wkrótce może odkryć jak skutecznie można pozbyć się wrzodowej choroby....

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 7 odc?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Miłość i medycyna? Siódmy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 6 maja na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Miłość i medycyna": Coś się kończy, coś się zaczyna.... Co się zdarzy w 6 i 7 odc serialu?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Miłość i medycyna – opis 8 odc

Co stanie się w 8 odc Miłość i medycyna (2 odcinek 2. sezonu)? Erik sygnalizuje Annie, że dalej będzie studiował w Kanadzie, a rejs tam rozpocznie się jeszcze dziś wieczorem. Prosi, aby towarzyszyła mu w wyjeździe. Kobieta jest zdruzgotana tymi informacjami. Udaje jej się nieco poprawić humor po przyjaźni ze śmiertelnie chorą aktorką.

Panna Velander chce na chwilę zapomnieć o swoim stanie, próbując aktywnie działać w kwestiach miłosnych Anny. Pielęgniarka domyśla się co najbardziej przeraża pacjentkę, obiecuje jej, że będzie z nią do ostatnich chwil.

Czytaj także: "Tylko mnie kochaj" - co wiadomo na temat znanej komedii romantycznej?

Bent dowiaduje się, że Nina ma wrócić do Korei, postanawia przygotować wielkie powitanie, podczepiając to wydarzenie pod trzydzieste urodziny doktora Fiisa. Tymczasem Margrethe próbuje zapanować nad kryzysem spowodowany przez Erika, w dodatku otrzymuje obowiązek zaopiekowania się wnuczką, Iben.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 8 odc?

Gdzie można zobaczyć 8 odcinek Miłość i medycyna? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 maja 2021 roku od godziny 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Everest. Klasyka kina górskiego

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Miłość i medycyna – książka

Serial Miłość i medycyna bazuje na własnym scenariuszu, mającym zapewnić spojrzenie na historię w lekkim, komediowym stylu. Po seansie być może będziecie mieli ochotę na zapoznania się z książką (niepowiązaną) o tym samym tytule Miłość i medycyna.

Książkę Miłość i medycyna kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesi帷a
Kud豉ta
Hwang Sun-mi
Kud豉ta
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Ju, ju!
Katarzyna Wasilkowska
Ju, ju!
Kartoteka Pitera P.
Jacek Wi郾icki
Kartoteka Pitera P.
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Rok Za熤ienia
Marta Knopik
Rok Za熤ienia
Skr璚ona historia
Jakub Ostrom璚ki
Skr璚ona historia
Maja Orety i skarb Szkocji
Eliza Sarnacka-Mahoney
Maja Orety i skarb Szkocji
Na zawsze
Karolina Winiarska
Na zawsze
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Poka wszystkie recenzje