Miłość i przeznaczenie: Nuh mierzy się z Farukiem! Co jeszcze wydarzy się w 29 odcinku?

Data: 2022-01-14 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Obrażona Zejnep powraca do swojego domu, a sprowokowany Faruk toczy bójkę z Nuh. Nermin informuje Meltem o świadomości zdrady męża.... Co wydarzy się w 29 odcinku Miłość i przeznaczenie?

Obrazek w treści

Serial Miłość i przeznaczenie to nowa turecka produkcja z 2019 emitowana wieczorami na kanale TVP 2.

Miłość i przeznaczenie odc. 29 - streszczenie, opis

Zejnep obraziła się na Mehdiego oraz postanowiła powrócić do domu, natomiast na ulicy Nuh prowokuje Faruka, co przekłada się na zawiązanie się bójki pomiędzy nimi! Nermin powiadamia Meltem o zdradach męża.

Czytaj także: To zdecydowanie nie będą ich święta... – Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta

Dżemile oraz Sułtan odnajdują Benal, co jednak kończy się kolejną kłótnią pomiędzy nimi. Faruk ponownie odwiedza Emine....

Miłość i przeznaczenie odc 29 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 29 odcinek Miłość i przeznaczenie? Emisja zaplanowana została na poniedziałek, 17 stycznia 2022 r. o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: "Żona na niby" - miłość oparta na kłamstwie

Miłość i przeznaczenie odc 29 - powtórka

Do tego momentu nie zapowiedziano, kiedy planowana jest emisja powtórek. Odcinki zobaczyć można na platformie vod.tvp.pl w internecie, gdzie zebrano wiele z nich.

Czytaj również: Poznaj moich Spartan – W walce z armią Paris Hilton

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to najnowsza seria na antenach Telewizji Polskiej powoli rozkręca się od kilku odcinków, oferując widzom szerokie spojrzenie na miłość oraz uczucia, potrafiące wywołać u ludzi zamieszanie w głowie.... Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka 

Serial Miłość i przeznaczenie oparty został o własny scenariusz, oferujący ciekawą i gęstą opowieść z wieloma wątkami i zwrotami akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy