reklama

To zdecydowanie nie będą ich święta... – Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta

Data: 2021-12-18 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta to jest kontynuacją kontrowersyjnej komedii o grupie nietypowych matek i żon, które postanawiają porzucić spokojne życie, na rzecz szalonego imprezowania. Tym razem nie przyjdzie im takie zachowanie, ponieważ na święta Bożego Narodzenia, przybywają ich matki....

Obrazek w treści

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta to amerykański film komediowy z 2017 roku, w reżyserii duetu Scott Moore oraz Jon Lucas.

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta – opis

O czym jest fabuła Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta? Amy, Carla oraz Kiki ponownie mogą wpaść w wielkie tarapaty! Dziewczyny teoretycznie nieźle radzą sobie z presją przygotowania się do Wigilii, tymczasem... ich skuteczne działania są zagrożone przyjazdem... matek! Drinki i plotkowanie będą musiały odejść na bok, ponieważ nadciąga nowe wyzwanie do podołania!

Czytaj także: Złe mamuśki – Czas rozpocząć nowe, szalone życie!

Przybycie Ruth, Sandy oraz Isis, zmieni znacząco sytuację oraz spowoduje, że nasze dziewczyny będą musiały jeszcze mocniej zapracować, aby mieć jakiekolwiek szanse na spokojne i błogie święta....

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta – obsada

Kto wystąpił w Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta? Po raz kolejny twarzą całej marki została Mila Kunis, doświadczona aktorka znana widzom z występów w takich propozycjach jak chociażby Gia, Ted, Jupiter Intronizacja czy Szpieg, który mnie rzucił.

Czytaj także: Łowca i Królowa Lodu – Ravenna interesuje się Freyą...

Na ekranie obecne były również Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christine Baranski czy Susan Sarandon.

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta – gdzie obejrzeć? 

Emisja Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta zaplanowana została na czwartek, 13 stycznia 2022 r. o godzinie 20:00 przez telewizję TVN 7. 

Czytaj także: Contratiempo. Niewidzialny gość – Tajemnicze zniknięcie...

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta – opinie

Przyjęcie Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta nie okazało się lepsze niż pierwszej odsłony, a niektórzy widzowie narzekali na powtarzalność, brak świeżych pomysłów oraz podbieranie rozwiązań z innych filmów. Z tego też względu trzecia odsłona stanęła pod poważnym zagrożeniem anulowania.

Czytaj także: Rozmowy kontrolowane – Co tym razem czeka Ochódzkiego, "legendę" Solidarności?

Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta – książka

Film Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta to kolejna odsłona serii opracowanej przez twórców między innymi Kac Vegas, rozwijająca losy bohaterek oraz ich rodzin. Nowe, świąteczne przygody nie spotkały się z dużym zainteresowaniem. Być może Was zainteresuje książka Sekretne życie mamuśki, wydanej przez Wydawnictwo Sonia Draga.

Książkę Sekretne życie mamuśki można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.