„Mi這嗆 i przeznaczenie” – oto nowy turecki serial na TVP! Co warto o nim wiedzie?

Data: 2021-12-03 08:44:17 Autor: Piotr Piekarski
udost瘼nij Tweet

W piątek na antenie TVP2 zadebiutuje nowy serial Miłość i przeznaczenie, który zastąpi dotychczas emitowany serial Promyk nadziei. O czym będzie Miłość i przeznaczenie i o której będzie można go oglądać? 

Obrazek w treściFot. kadr z serialu / Centrum Informacji TVP

W pierwszy piątek grudnia telewidzowie będą mogli zapoznać się z zupełnie nowym serialem na antenie programu 2 Telewizji Polskiej. Chodzi o produkcję Miłość i przeznaczenie, która zastąpi serial Promyk nadziei. Sprawdźcie, co wiemy na temat produkcji! 

Miłość i przeznaczenie – opis serialu

O czym jest serial Miłość i przeznaczenie? Nowa produkcja przedstawia losy Zejnep, kobiety, która przed laty oddana została na wychowanie przez biednych rodziców do zamożnej pary – Nermin i Ekrema. Nikt nie wie, że prawdziwą matką dziewczynki jest Sakine, pracująca jako sprzątaczka małżeństwa. 

Czytaj także: Serial na podstawie "Behawiorysty" Remigiusza Mroza już w styczniu

Po latach Zajnep jest już dorosłą kobietą, która zaczyna wieść własne życie. Jest w związku z Farukiem, który po pewnym czasie się jej oświadcza, a Zajnep przyjmuje pierścionek. Nie wie jednak, że jej biologiczna matka – Sakine – będzie chciała przeszkodzić temu związkowi. I zrobi wszystko, by dziewczyna zakochała się w mechaniku samochodowym Mehdim.

Miłość i przeznaczenie – kiedy premiera serialu?

Produkcja zadebiutuje na antenie TVP 2 w piątek, 3 grudnia o godz. 17:15. Podobnie jak Promyk nadziei, nowy serial emitowany będzie o stałej, popołudniowej porze od poniedziałku do piątku. 

Miłość i przeznaczenie – lista odcinków

Poniżej przedstawiamy streszczenia poszczególnych odcinków produkcji Miłość i przeznaczenie wraz z datami premiery odcinków: 

Miłość i przeznaczenie – książka

Nowy serial emitowany na antenie TVP 2 oparty jest na autorskim scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na której osadzałaby się historia Zajnep oraz Mehdima. Dla moli książkowych mamy jednak nieco inną propozycję! 

Arabska kochanka - książka

Jeśli jesteście zainteresowani przygodami bohaterów, które dzieją się w odległych krajach, koniecznie sprawdźcie książki Tanyi Valko, specjalistki od powieści z wątkami arabskimi. Niedawno na rynku nakładem Wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazała się najnowsza powieść autorki – Arabska kochanka

Książkę kupić można w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Odrodzone kr鏊estwo
El瘺ieta Cherezi雟ka
Odrodzone kr鏊estwo
Szpiedzy i sufra篡stki
Krzysztof Be鄂a
Szpiedzy i sufra篡stki
Le郾iczanka
Klaudia Duszy雟ka
Le郾iczanka
Hotel spe軟ionych marze
Justyna Drzewicka
Hotel spe軟ionych marze
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Poka wszystkie recenzje