Mi這嗆 i przeznaczenie: Patyczak powraca do rodziny! Co jeszcze wydarzy si w 23 odcinku?

Data: 2022-01-05 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Zejnep kieruje do matki Nermin prośbę, Patyczak powraca do rodziny, a Emine odkrywa prawdziwe intencje Faruka, postanawiając zerwać z nim ostatecznie kontakt... Czy to początek zmian w ich życiu? Co wydarzy się w 23 odcinku Miłość i przeznaczenie?

Obrazek w treści

Serial Miłość i przeznaczenie to nowa turecka produkcja z 2019 emitowana wieczorami na kanale TVP 2.

Miłość i przeznaczenie odc. 23 - streszczenie, opis

Zejnep prosi matkę Nermin o wynajęcie do pracy ciężarnej Benal, w tym czasie niezwykle uszczęśliwiona Patyczak powraca do swojej rodziny. Emine natomiast odkrywa, co kierowało działaniami Faruka. Postanawia go spławić i zerwać kontakt oraz współpracę. 

Czytaj także: Pan i władca: Na krańcu świata – W nierównej walce na morzu...

Mehdi wspomina szczerze Dżemile, że niezwykle mocno zakochał się w Zejnep. Przypadkiem słowa docierają także do jego ukochanej oraz Patyczak....

Miłość i przeznaczenie odc 23 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 23 odcinek Miłość i przeznaczenie? Emisja zaplanowana została na piątek, 7 stycznia 2022 r. o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły – Jack Sparrow chce odzyskać swój wyjątkowy okręt!

Miłość i przeznaczenie odc 23 - powtórka

W chwili obecnej nie zdecydowano się zapowiedzieć reemisji, ale odcinki zobaczyć można na platformie vod.tvp.pl w internecie, gdzie zebrano wiele z nich.

Czytaj również: Deadpool – Nowotwór jest jego najmniejszym problemem...

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to najnowsza seria na antenach Telewizji Polskiej powoli rozkręca się od kilku odcinków, oferując widzom szerokie spojrzenie na miłość oraz uczucia, potrafiące wywołać u ludzi zamieszanie w głowie.... Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka 

Serial Miłość i przeznaczenie oparty został o własny scenariusz, oferujący ciekawą i gęstą opowieść z wieloma wątkami i zwrotami akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy