Mi這嗆 i przeznaczenie: Mehdi konfrontuje si z Ekremem! Co jeszcze wydarzy si w 20 odcinku?

Data: 2021-12-30 09:20:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Mehdi konfrontuje się z Ekremem, potem postanawia nawet prześledzić jego kolejne krok, pragnąc pozyskać dowody i rozwiązanie swoich aktualnych tarapatów. Czy uda mu się odnaleźć to czego potrzebuje? Co wydarzy się w 20 odcinku Miłość i przeznaczenie?

Obrazek w treści

Serial Miłość i przeznaczenie to nowa turecka produkcja z 2019 emitowana wieczorami na kanale TVP 2.

Miłość i przeznaczenie odc. 20 - streszczenie, opis

Mehdi w końcu może porozmawiać z Ekremem, którego informuje o tym, że wie o jego doniesieniu. Po pewnym czasie postanawia go śledzić, odkrywając w trakcie, że Ekremem ma tak naprawdę drugą rodzinę! Zejnep tym razem udaje się z Banal do szpitala.

Czytaj także: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Bohaterka próbuje odwieść ją od aborcji. W tym samym czasie Bajram przechadza się po ulicach miasta, przypadkiem unikając niebezpiecznego i potencjalnie śmiertelnego wypadku!

Miłość i przeznaczenie odc 20 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 20 odcinek Miłość i przeznaczenie? Emisja zaplanowana została na poniedziałek, 3 stycznia 2022 r. o godzinie 17:15 na TVP 2.

Czytaj również: Nieprzypadkowe porwanie. Recenzja serialu „Dziewczyna z Oslo”

Miłość i przeznaczenie odc 20 - powtórka

W chwili obecnej nie zdecydowano się zapowiedzieć reemisji, ale odcinki zobaczyć można na platformie vod.tvp.pl w internecie, gdzie zebrano wiele z nich.

Czytaj również: Wszyscy umrzemy. Recenzja filmu „Nie patrz w górę"

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to najnowsza seria na antenach Telewizji Polskiej powoli rozkręca się od kilku odcinków, oferując widzom szerokie spojrzenie na miłość oraz uczucia, potrafiące wywołać u ludzi zamieszanie w głowie.... Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka 

Serial Miłość i przeznaczenie oparty został o własny scenariusz, oferujący ciekawą i gęstą opowieść z wieloma wątkami i zwrotami akcji. Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy