Mi這嗆 i przeznaczenie: D瞠mile godzi si z Nuhem! Co jeszcze wydarzy si w 136 odcinku?

Data: 2022-06-20 09:19:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Emine zabiera ze sobą Dżemile, które potrafią się zgodzić z Nuhem, Sakine nie rozpoznaje Nesrin w sklepie, natomiast już niebawem ma się odbyć wielka niespodzianka! Co się zdarzy w 136 odcinku Miłości i przeznaczenia?

Obrazek w treści

Miłość i przeznaczenie odc. 136 - streszczenie, opis

W 136 odcinku Miłość i przeznaczenie przygotowywana jest wielka wieczorna niespodzianka, na którą Emine zabiera ze sobą Dżemile. Tam dziewczyna w końcu... może się skutecznie pogodzić z Nuhem! 

Czytaj także: Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

136 epizod Miłości i przeznaczenia, Sakine pojawia się w sklepie, gdzie myli Nesrin z Gulbin, to może się skończyć dla niej wyjątkowo nieprzyjemnie!

Miłość i przeznaczenie odc. 136 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 136 odcinek Miłość i przeznaczenie? Nadchodzący wielkimi krokami, 136 odcinek Przysięgi zagości w na antenie TVP 2 we wtorek, 21 czerwca 2022 roku o godz. 17:15.

Czytaj również: Polowanie na słynnego łowcę głów... – Film Szakal

Miłość i przeznaczenie odc 136 - powtórka

Póki co nie jest wiadome, kiedy Telewizja Polska zdecyduje się na powtórkę 136 odc. Miłości i przeznaczenia. Epizod jak wiele, wiele poprzednich można zobaczyć także w sieci na platformie: vod.tvp.pl.

Czytaj również: "Anioły i demony" - profesor Langdon ponownie na tropie

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to jeszcze jedna turecka seria emitowana na antenach Telewizji Polskiej, która od przeszło stu trzydziestu epizodów, oferując widzom zaskakuję miłosne przygody Zejnep, obecnie bliskiej związana się z Baryszem. Losy przeplatają się od wielu, wielu odcinków. Co działo się w poprzednich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka

Serial Miłość i przeznaczenie wielokrotnie korzysta z autorskiego scenariusza, oferującego intrygującą, zaskakującą oraz gęstą od wątków historię, pełną zwrotów akcji! Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej w Polsce za sprawą wydawnictwa: Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy