Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Data: 2023-12-24 09:23:50 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Miłość jest wszystkim to kolejna świąteczna komedia romantyczna, która wkrótce pojawi się na ekranach naszych telewizorów. Akcja nowej polskiej produkcji rozgrywa się tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i prezentuje kilka świątecznych historii różnych bohaterów. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć ten film w TV? Sprawdźcie poniżej!

Miłość jest wszystkim kadr z filmufot. TVN/Kino Świat AKSON/x-news

W 2018 roku do kin trafił film Miłość jest wszystkim, czyli kolejna polska propozycja na Święta. Dziś produkcję w reżyserii Michała Kwiecińskiego będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji?

Miłość jest wszystkim – opis

O czym jest Miłość jest wszystkim? Klimat Bożego Narodzenia jest już odczuwalny, tymczasem Wanda Orzechowska niespodziewanie dla siebie zakochuje się w Zbyszku Grunwaldzie, najbardziej znanym polskim piłkarzu. Krysia cierpi z powodu śmierci ojca, a pocieszeniem dla niej okazuje się nastoletni Daniel Wojnar.

Tadeusz Szajnocha stracił posadę, lecz ze wszystkich sił stara się ukryć tę informację przed swoją żoną Ewą. Jan niechcący ze swoim sceptycyzmem znajduje się w roli... Świętego Mikołaja, o którym mówią absolutnie wszyscy!

Czytaj także: Kevin sam w domu – popularna produkcja powraca na Święta!

Ślub Romy oraz Krzysztofa nie pójdzie tak, jakby sobie tego oboje życzyli, a przecież oboje planowali ten upragniony moment od dawna....

Miłość jest wszystkim – obsada

Kto wystąpił w Miłość jest wszystkim? Jedną z najciekawszych ról w filmie otrzymał Olaf Lubaszenko, aktor znany widzom z występów w takich produkcjach jak E=mc2, Belle Epoque, Fałszerze. Powrót sfory, Kroll reżyser Złotego środka oraz współautor książki Chłopaki niech płaczą.

Oprócz nich w produkcji pojawi się również Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska.

Miłość jest wszystkim – gdzie obejrzeć

Film Miłość jest wszystkim wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 24 grudnia 2023 roku na antenie stacji TVN o godzinie 21:45. Powtórkę na TVN zobaczyć będzie można dopiero tydzień później, 31 grudnia 2023 r. o godz. 14:10.

Czytaj także: Grinch - zielony marudny stwór powraca, by zniszczyć święta 

Poza tym produkcja pojawi się również na kanałach Warner TV i TVN Fabuła, można zobaczyć ją także w sieci na platformach VOD.

Miłość jest wszystkim – opinie

Miłość jest wszystkim został oceniony jako przeciętny przez krytyków oraz widzów, którzy nieco narzekali na nierówny poziom opowieści, występów aktorskich oraz technicznego wykonania scenariusza i przejść pomiędzy historiami.

Czytaj także: Fred Claus – brat Świętego Mikołaja. Na pomoc Mikołajowi

Jednocześnie jednak wydaje się, że jest to opowieść idealna na Święta: niewymagająca, za to potrafiąca rozbawić widza i nieco go wzruszyć. Fani świątecznych komedii romantycznych będą zadowoleni!

Miłość jest wszystkim – książka

Film Miłość jest wszystkim jest opowieścią samodzielną, ukazującą fanom szereg miłosnych historii w sobie. Być może jednak po seansie uznacie, że wciąż jest Wam mało tego typu opowieści, to być może skierujecie swoją uwagę ku książce: Miłość jest...

Książkę Miłość jest... kupić można w niektórych księgarniach: 

Tagi: komedie romantyczne, polskie komedie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Jemiolec
Kajetan Szokalski
Jemiolec
Pożegnanie z ojczyzną
Renata Czarnecka ;
Pożegnanie z ojczyzną
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Zróbmy sobie szkołę
Mikołaj Marcela
Zróbmy sobie szkołę
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Pokaż wszystkie recenzje