reklama

Miłość jest wszystkim – Miłosny prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Data: 2020-11-30 17:05:42 Autor: tadas

Miłość jest wszystkim to kolejna komedia romantyczna rozgrywająca się w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, ukazujące widzom zestaw historii o różnych ludziach i łączących ich niecodziennych ról.

Obrazek w treści 

Miłość jest wszystkim to polski film z gatunku komedii romantycznych z 2018 roku w reżyserii Michała Kwiecińskiego.

Miłość jest wszystkim – opis

O czym jest Miłość jest wszystkim? Klimat Bożego Narodzenia jest już odczuwalny, tymczasem Wanda Orzechowska niespodziewanie dla siebie zakochuje się w Zbyszku Grunwaldzie, najbardziej znanym polskim piłkarzu. Krysia cierpi z powodu śmierci ojca, a pocieszeniem dla niej okazuje się nastoletni Daniel Wojnar.

Tadeusz Szajnocha stracił posadę, lecz ze wszystkich sił stara się ukryć tę informację przed swoją żoną Ewą. Jan niechcący ze swoim sceptycyzmem znajduje się w roli... Świętego Mikołaja, o którym mówią absolutnie wszyscy!

Czytaj także: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – Wielki konflikt w superbohaterskiej rodzinie!

Ślub Romy oraz Krzysztofa nie pójdzie tak jakby sobie tego oboje życzyli, a przecież oboje planowali ten upragniony moment od dawna....

Miłość jest wszystkim – obsada

Kto wystąpił w filmie Miłość jest wszystkim? Jedną z najciekawszych ról w filmie otrzymał Olaf Lubaszenko, aktor znany widzom z występów w takich produkcjach jak E=mc2, Belle Epoque, Fałszerze. Powrót sfory, Kroll reżyser Złotego środka oraz współautor książki Chłopaki niech płaczą.

Czytaj także: Kozacka miłość – Trudna miłość na Ukrainie na przełomu wieków XIX i XX

Oprócz nich w produkcji pojawi się również Aleksandra Adamska, Joanna Balasz, Agnieszka Grochowska.

Miłość jest wszystkim – gdzie obejrzeć

Film Miłość jest wszystkim wyemitowany zostanie w telewizji w poniedziałek, 30 listopada na antenie TVN 7 od godz. 20:35.

Czytaj także: "Saga rodu Forsyte’ów": Irene otrzymuje wielkie pieniądze w spadku! Co wydarzy się w 5 i 6 odc Saga rodu Forsyte?

Miłość jest wszystkim – opinie

Miłość jest wszystkim został przeciętnie oceniony przez krytyków oraz widzów, którzy nieco narzekali na nierówny poziom opowieści, występów aktorskich oraz technicznego wykonania scenariusza i przejść pomiędzy historiami.

Czytaj także: "Bankowa gra": Leblanc zwolę Janę? Co wydarzy się w 3 i 4 odc Bankowa gra?

Miłość jest wszystkim – książka

Film Miłość jest wszystkim jest opowieścią samodzielną, ukazującą fanom szereg miłosnych historii w sobie. Być może jednak po seansie uznacie, że wciąż jest Wam mało tego typu opowieści, to być może skierujecie swoją uwagę ku książce Miłość jest...

Książkę Miłość jest... kupić można w niektórych księgarniach: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.