Mi這嗆 i przeznaczenie: Nesrin i Tarik wymykaj si policji! Co jeszcze wydarzy si w 135 odcinku?

Data: 2022-06-17 09:18:01 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

Sultan jest zdziwiona zachowaniem innych, natomiast Ali Ryza zdecydował się zakupić dla niej pierścionek, tymczasem Nasrin postawia powrócić z okolice, w których się wychowywała. To dla niej spora, sentymentalna podróż... Co się zdarzy w 135 odcinku Miłości i przeznaczenia?

Obrazek w treści

Miłość i przeznaczenie odc. 135 - streszczenie, opis

W 135 odcinku Miłość i przeznaczenie Ali Ryze zdecydował się zakupić pierścionek dla Sultan, podczas gdy ona jest zdziwiona tym, jak wszyscy wokół niej zachowują się w podejrzany sposób. Nuhowi udaje się w końcu zlokalizować Emine, odważa się jej szczerze zwierzyć.

Czytaj także: Trudna sztuka odejścia... – Sztuka zrywania

135 epizod Miłości i przeznaczenia, Nesrin spokojnie spaceruje po rodzinnych okolicach, gdzie sentymentalnie powraca do swojego okresu wczesnej młodości...

Miłość i przeznaczenie odc. 135 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć kolejny, 135 odcinek Miłość i przeznaczenie? Nadchodzący wielkimi krokami, 135 odcinek Przysięgi zagości w na antenie TVP 2 w poniedziałek, 20 czerwca 2022 roku o godzinie 17:15

Czytaj również: Człowiek ze stali – Kim jesteś Kal-Elu?

Miłość i przeznaczenie odc 135 - powtórka

Na tę chwilę TVP nie zdecydowało się ogłosić planów powtórzenia, 135 odc. Miłości i przeznaczenia. Odc. jak wiele, wiele wcześniejszych można zobaczyć także w sieci na platformie: vod.tvp.pl.

Czytaj również: Smerfy 2 (2013) – co wiadomo na temat znanej bajki?

Miłość i przeznaczenie — wszystkie informacje o serialu

Miłość i przeznaczenie to jeszcze jedna turecka seria emitowana na antenach Telewizji Polskiej, która od przeszło stu trzydziestu epizodów, oferując widzom zaskakuję miłosne przygody Zejnep, obecnie bliskiej związana się z Baryszem. Losy przeplatają się od wielu, wielu odcinków. Co działo się w poprzednich epizodach?

Miłość i przeznaczenie – książka

Serial Miłość i przeznaczenie wielokrotnie korzysta z autorskiego scenariusza, oferującego intrygującą, zaskakującą oraz gęstą od wątków historię, pełną zwrotów akcji! Być może po seansie będziecie mieli ochotę zapoznać się z jedną z książek Tanyi Valvko, takich jak Arabska żona, wydanej w Polsce za sprawą wydawnictwa: Prószyński i S-ka.

Książkę Arabska żona kupić można poniżej:

Tagi: seriale tureckie, mi這嗆 i przeznaczenie, seriale tvp,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy