Serial na podstawie "Behawiorysty" Remigiusza Mroza już w styczniu

Data: 2021-12-02 11:12:18 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od 4 stycznia na platformie Player.pl zobaczyć będzie można serial Behawiorysta, który oparty jest na książce Remigiusza Mroza. Datę premiery autor ogłosił na swoim profilu na Facebooku. 

Behawiorysta - serial na podstawie powieści Remigiusza Mrozafot. Piotr Mizerski / TVN
  • Na początku przyszłego roku zadebiutuje serial Behawiorysta
  • Premiera odbędzie się na platformie internetowej grupy TVN Discovery. 
  • Więcej informacji na temat serialu odnajdziecie w naszym poprzednim artykule

Na początku przyszłego roku widzowie będą mogli zapoznać się z nową produkcją oryginalną zrealizowaną przez grupę TVN Discovery. Chodzi o Behawiorystę, czyli nowy serial oryginalny z udziałem Roberta Więckiewicza. 

Behawiorysta – premiera w styczniu 2022

Do tej pory nieznana była data premiery nowego serialu opartego na twórczości Remigiusza Mroza.  W czwartek, 2 grudnia Remigiusz Mróz zrobił niespodziankę swoim czytelnikom i ujawnił datę premiery serialu, który oparty jest na jego książce. 

Ilekroć myślę o tej produkcji, nie dowierzam, że udało się ją u nas zrealizować. Mogę więc z czystym sercem zadeklarować: czegoś takiego w polskim świecie seriali jeszcze nie było

– czytamy na stronie Remigiusza Mroza na Facebooku.

Wiadomo już, że nowa produkcja zadebiutuje na platformie Player.pl 4 stycznia 2022 roku

Behawiorysta – doborowa obsada w nowym serialu Playera 

Prace nad nową produkcją Playera trwały od pierwszej połowy 2021 roku i wiadomo, że do udziału w serialu zaproszono wiele znanych nazwisk z kinowych afiszów. Pewne jest, że na ekranie znaleźć mają się m.in. Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Rafał Zawierucha. 

Może zainteresować cię także...

W rolę główną – byłego prokuratora, a jednocześnie tytułowego behawiorystę Gerarda Edlinga – wcielić ma się Robert Więckiewicz. Ta wiadomość nie jest już dla wiernych fanów seriali TVN zaskoczeniem, bowiem pierwsze fotosy z serialu ujawnione zostały już kilka miesięcy temu. 

Na planie serialu Behawiorysta pojawił się również Remigiusz Mróz. Być może – podobnie jak w przypadku serialu Chyłka – autor książkowego pierwowzoru pojawi się w serialu jako statysta. Pisarze coraz częściej angażują się w produkcje na podstawie własnych książek. Dla przykładu, epizodyczną rolę w serialu Stulecie Winnych zagrała Ałbena Grabowska, autorka cyklu książek wydanych pod tą samą nazwą. 

Behawiorysta – bestsellerowy hit kontynuowany w kolejnych tomach 

Książka Behawiorysta miała swoją premierę w październiku 2016 roku i ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia. Przedstawiała losy byłego prokuratora, który musi pomóc policji w porozumieniu się z zamachowcem terroryzującym przedszkole.

Powieść była kontynuowana za sprawą dwóch kolejnych tomów opowiadających o losach Gerarda Edlinga: Iluzjonista oraz Ekstremista. Pełen cykl książek możecie odnaleźć na łamach naszego serwisu. 

Książkę Behawiorysta kupić można w popularnych księgarniach internetowych poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Behawiorysta
Remigiusz Mróz21
Okładka książki - Behawiorysta

Zamachowiec zajmuje przedszkole, grożąc, że zabije wychowawców i dzieci. Policja jest bezsilna, a mężczyzna nie przedstawia żadnych żądań. Nikt nie wie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy